Miłość …przywiązanie czy strach przed samotnością …

utworzone przez | maj 29, 2021 | Psychologia


Miłość może być niezwykle trudna do rozpoznania.
Ale jeszcze trudniej jest wiedzieć, kiedy nadszedł czas, aby odejść od romantycznej miłości. Być może czekałeś lata, aby znaleźć kogoś, kogo naprawdę czułeś, że kochasz.Jednak teraz zastanawiasz się, czy to naprawdę słuszne, i nie jesteś pewien, czy nadszedł czas, aby położyć temu kres, czy też powinieneś po prostu przejść dalej.
Istnieje wiele różnych etapów miłości, przez które będzie przechodzić związek.
Kiedy po raz pierwszy się w kimś zakochujesz , możesz nie widzieć niedoskonałości i rzeczy, które normalnie doprowadzałyby cię do szaleństwa. Ale w euforii nowego związku nawet ich nie zauważasz. Jednak w miarę upływu czasu te rzeczy zaczynają się pokazywać . Zaczynasz myśleć: „Jak mogłem tego wcześniej nie zauważyć?”
Takie wewnętrzne pytania to normalna rzecz w związku . Nie musisz rezygnować ze swojego związku tylko z tego powodu.Nie musisz rezygnować z tej miłości, ponieważ zaczynasz się nie zgadzać i masz różne opinie. Związki składają się z dwóch wyjątkowych osób i to jest normalne, że para nie zgadza się na wszystko.
W każdym związku są kłótnie i nieporozumienia. To zupełnie normalne, że związki mają wzloty i upadki. Ale ci, którzy mają zdrowe związki i prawdziwą miłość, będą w stanie przetrwać te trudne chwile, czasy. Jeśli pewnego ranka obudzisz się i zdasz sobie sprawę, że nawet nie wiesz, kim jesteś, ponieważ tak bardzo się zmieniłeś, aby uszczęśliwić drugą połówkę, to dobry znak, że powinieneś odejść od związku. Prawdziwa romantyczna miłość nie wymaga zmiany innej osoby. Jeśli osoba, z którą jesteś w związku, nie kocha Cię za to, kim jesteś, i pozostawanie w związku nie ma sensu.Jeśli zmieniłeś się tak bardzo w sobie, że nie rozpoznajesz siebie, prawdopodobnie będziesz musiał zakończyć związek, aby ponownie się odnaleźć. Dzięki terapii i poradnictwie związek może trwać, jeśli można wprowadzić odpowiednie zmiany, ale obie osoby w związku musiałyby chcieć, aby to zadziałało.
Zapraszam na sesje indywidualne i dla par .

0 komentarzy