Akceptacja

utworzone przez | maj 23, 2021 | Osobiste

Sekret dobrego samopoczucia tkwi w znalezieniu wewnętrznej równowagi we wszystkich aspektach siebie, wprowadzaniu harmonii w ciele, umyśle i duchu.

Wszystko w nas jest ze sobą powiązane, więc np. równowaga na poziomie psychologicznym i emocjonalnym odbija się również na ciele i na całym naszym istnieniu.

W rzeczywistości, gdy nie ma wewnętrznej równowagi, doświadczamy chwil dyskomfortu, trudności i bólu. I odwrotnie, jeśli możemy przywrócić równowagę między ciałem, umysłem i duchem, możemy żyć pełnią spokoju co będzie miało przełożenie na pozytywne aspekty w naszym życiu.

Aby przywrócić równowagę, musisz zadbać o siebie fizycznie, psychicznie i wewnętrznie . Musimy nauczyć się czuć dobrze w pojedynkę i nie być emocjonalnie zależni od innych .

Indywidualna wolność jest ważna, nawet w związkach partnerskich.

W rzeczywistości poczucie komfortu we własnym gronie jest warunkiem dobrego samopoczucia .

Nie poleganie na innych oznacza kochać bezwarunkowo , to znaczy kochać, nie oczekując niczego w zamian.

Ludzie, których przyciągasz do swojego życia, to ci, którzy „wibrują” na twojej obecnej częstotliwości, z którą rezonujesz akurat w tym momencie , to też pokazuje nam jakie lekcje mamy do przerobienia… Np .lekcja miłości , przyjaźni ect.

Natomiast nic nie jest wieczne , więc także ludzie, którzy wchodzą i wychodzą z naszego życia. Kiedy tak się dzieje, możesz pozwolić odejść ludziom lub sytuacjom, które nie mogą już być częścią twojego życia, bez poczucia winy i cierpienia.Kiedy się zmieniasz, zmieniają się także ludzie i sytuacje wokół ciebie.

Nie przywiązuj się do niczego, począwszy od rzeczy, do ludzi.

Po prostu zaakceptuj to i podążaj dalej swoją drogą . Musimy uwolnić się od poczucia winy, które pojawia się, gdy wpadamy w pułapki umysłu.

Nawet jeśli myślisz, że popełniłeś błąd, możesz sobie wybaczyć i rozwinąć większą i samoocenę . Docenianie siebie i umiejętność zrozumienia, że ​​wszystko jest idealne tak, jak jest, to wielki krok naprzód, aby móc poczuć się dobrze ze sobą.

To, co myślą inni, nie musi Cię interesować, ważne jest to, co myślisz o sobie. Nie czuj się osądzany. Porzucenie oceniania innych i siebie jest fundamentalne, ponieważ osądzając, że nie robisz nic, tylko narzekasz na coś, co nie jest dla ciebie dobre.

Spróbuj zaakceptować rzeczy , których nie możesz zmienić i skup się na swojej wewnętrznej zmianie .Jeśli nie podoba ci się sytuacja i nie możesz jej zmienić, nie potępiaj nie wściekaj się , ale spróbuj zrozumieć, dlaczego ta sytuacja wkroczyła w twoje życie i pracuj nad tym, co dzieje się w środku.

Wdzięczność to jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie radości i dostatku w naszym życiu.

Często rozprasza nas to, co nie lubimy w naszym życiu i nie zwracamy uwagi na małe rzeczy, za które każdego dnia powinniśmy być wdzięczni.

Kiedy rozwijamy głębokie poczucie wdzięczności, życie daje nam możliwość bycia jeszcze bardziej wdzięcznym. Spróbuj tego doświadczyć w swoim życiu.

Pamiętaj To, co dajesz, wróci do Ciebie!

Ponowne połączenie się ze sobą jest istotnym krokiem w odzyskaniu mocy, ale najpierw musisz dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś i wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

0 komentarzy