Zapis duszy

utworzone przez | paź 13, 2021 | Kroniki Duszy -Akasha

Rejestry Akashy zapisują historię każdej duszy począwszy od momentu jej powstania, te zapisy łączą nas ze sobą, zawierają bodźce dla wszystkich archetypowych symboli czy mitycznych opowieści, które wpłynęły na ludzkie zachowanie, służą jako źródło inspiracji dla marzeń , przyciągają nas do siebie lub odpychają są częścią Boskiego Umysłu, są bezstronnym sędzią próbującym nas prowadzić, edukować i zmieniać na lepsze.

Akasha ma swoje specyficzne, inteligentne wibracje energii. Jest to ponadczasowa, energetyczna substancja, energetyczny wir o najwyższej inteligencji i najwyższej wiedzy o wszystkim, wszędzie i zawsze w nieskończoności wieczności.

Jest świadoma siebie. Możemy to również nazwać polem Akashy, kosmiczną pamięcią Wszechświata lub kosmicznym polem informacyjnym. Jest to rodzaj kontinuum czasoprzestrzennego, które przenika wszystko co jest wszędzie wokół nas.

Zapisy Akashy są zapisami energii wszystkich dusz i ich przeszłych żyć. To rodzaj energetycznego odcisku. Pamiętajmy ,że wszystko wychodzi z pola Akashy i wraca do niego.

Jakkolwiek się nazywa ta nieskończona świadomość, przeszłe, teraźniejsze i przyszłe wydarzenia zawsze będą w niej ukryte. W tym świadomym polu nie ma czasu, wszystkie wydarzenia mają miejsce Tu i Teraz, chociaż postrzegamy je na Ziemi jako przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Dzięki zapisom Akashy możemy przyjrzeć się źródłowej przyczynie każdego problemu, który chcemy rozwiązać , począwszy od finansów, związków, choroby …

Dzięki zapisom Akashy możemy przyjrzeć się źródłowej przyczynie każdego problemu, który chcemy rozwiązać , począwszy od finansów, związków, choroby …

Natomiast co warto podkreślić ,że z punktu widzenia ludzkiego życia nie możemy znaleźć przyczyny naszego problemu, jeśli wynika ona z życia poprzednich wcieleń .

Jednakże , z punktu widzenia zapisów Akashy, czyli rozszerzonego stanu świadomości, idąc dalej z punktu widzenia wieczności i z punktu widzenia wiecznej duszy „widzimy” wszystko.

Tym samym przyczyna nagle staje się bardzo zrozumiała.

Mówiąc najprościej pamiętajmy , iż dusza jest wieczna , rodzi się na Ziemi co ważne zużywa ciało tym samym ubiera się na nowo i kontynuuje tam, gdzie skończyła w poprzednim życiu .

Prosty przykład: jeśli ciało fizyczne utonęło to analogicznie musi wypłynąć i kontynuować życie, bez tego zrozumienia problem powraca w kółko . Tak możemy wyobrazić sobie pogląd na każdy problem czy powiedzmy każdą chorobę.

Stąd Kronika Akashy oferuje nam trwałe rozwiązanie problemów począwszy od oczyszczenia , uzdrowienia energetycznych blokad karmicznych po oczyszczenie karmy, odnalezienie i oczyszczenie podświadomych wzorców współczesnego życia lub odziedziczonych problemów.

Dlatego w ten sposób możemy ukierunkować swoje życie na szczęście. Reasumując , aby wyleczyć zaistniały , męczący problem, wystarczy znać i rozumieć pierwotną przyczynę jego a wszystko to możemy „odczytać”w zapisach Akashy.

Pamiętajcie otwieranie zapisów wyzwala również silną energię Akashy, nie powinno się tego robić co ,,tydzień,, energia ta pomaga wyleczyć problem energetyczny, który jest w naszym ciele i tym samym w podświadomości.

Dzięki mądrości z zapisów Akashy możliwe jest trwałe oczyszczenie wszystkich podświadomych wzorców i blokad energetycznych poprzez zrozumienie ich jako pierwotnej przyczyny problemu.

Dlatego możemy nie tylko znaleźć przyczynę problemów , ale mamy wpływ na ich uzdrowienie, gdy zrozumiemy skąd biorą .

Również możemy dowiedzieć się, dlaczego przyciągają nas różne miejsca lub osoby, nie znając ich.

Więcej przeczytacie w mojej nowej książce , która wychodzi na początku przyszłego roku .

0 komentarzy