Umysł i materia nie są oddzielnymi elementami.

utworzone przez | paź 12, 2021 | Medycyna kwantowa

Jak wiadomo Fale informacji przepływają przez pole kwantowe. Fizyka potwierdza, że ​​wszystko we wszechświecie jest wibracją o różnych częstotliwościach.

Wibracja = wibracja.

Skutki wibracji wykraczają poza to, co rozpoznają nasze zmysły. Pola kwantowe tworzą fale czylli harmonie i cząstki zwane chaosem, utratą porządku. Pole kwantowe nie jest tak naprawdę puste. Tworzą go cząsteczki wibrujące w punkcie zerowym, stale komunikujące się ze sobą. Pomyśl o swoim ciele jako przestrzeni, przez którą przepływają fale harmoniczne. Jeśli pojawi się problem, czy to na poziomie fizycznym, czy mentalnym, fale rozpadną się na cząstki czyli chaos. Fala kwantowa przechodzi przez częstotliwości i mówi cząsteczkom, jak ponownie mają być falami czyli harmoniami.

Dlatego w ten sposób fala kwantowa równoważy chaos – cząsteczki w polu energetycznym i analogicznie z powrotem w fale – harmonię i zdrowie.

Jeśli uświadommy sobie, że dzisiaj wpływa na nas wiele zakłócających częstotliwości z zewnątrz w postaci różnego rodzaju promieniowania chociażby komputery, telefony komórkowe itp., które zakłócają nasze środowisko kwantowe i tworzą dysharmonię jednym słowem mówiąc chaos.

Kochani terapia falami kwantowymi jest prosta. W przeciwieństwie do medycyny i różnych technik uzdrawiania energią, „kwant” nie diagnozuje, nie skupia się na objawach.To prosty proces. Uchwycenie fali kwantowej to bezkontaktowe podejście do leczenia, jeśli zna się podstawy prowadzenia energii i system energetyczny . Co ważne nie diagnozujemy, nie szukamy problemu. Wręcz przeciwnie, wyobrażamy sobie rozwiązanie.

Wszystko, co musisz zrobić, to dostroić się do pola kwantowego, połączyć się z częstotliwościami, połączyć swoje pole kwantowe z klientem i pozwolić falom płynąć. Pracując z falą kwantową ważne jest by niczego nie odbierać, nie próbować manipulować. Gdy tylko spróbujemy kontrolować energię, przestaje ona działać , energia powinna płynąć swobodnie.Zawsze możemy wyobrazić sobie falę kwantową jako aktualizację ,,oprogramowania,, które programuje równowagę zdrowia, harmonii.

Wiekszość z was zadaje sobie pytanie co to jest ta fala kwantowa , jak zacząć z nią pracować ?

Po pierwsze to sztuka wchodzenia w stan umysłu ALFA jak wiadomo jest to stan relaksu i wyciszenia, w alfie znajdujemy się np. tuż przed zaśnięciem lub podczas medytacji.

Po drugie trzeba rozszerzyć swoją świadomość .

Po trzecie trzeba dostroić się do pola kwantowego za pomocą prostych ćwiczeń, po to by wejść w wyższą świadomość, w świadomość pola.

Po czwarte nauka obserwacji czyli tak zwane otwieranie dłoni ,aby uchwycić falę kwantową .

Pamiętajcie ,że prawidłowo wysłana fala kwantowa zawsze działa. Najczęściej objawia się remisją problemu czyli na ciele fizycznym może objawiać się bólem łokcia, kręgosłupa szyjnego, zęba, biodra, uczuciem niepokoju itp.Czasami jednak może się wydawać, że rozwiążecie coś zupełnie innego lub coś ekstra.

Naszą rolą jest udostępnienie połączenia z częstotliwością uzdrawiania. Zmiana może się wtedy zamanifestować konkretnie, gdzie indziej, w postaci zmiany, którą wszechświat zaprojektował specjalnie dla danego organizmu.

0 komentarzy