Energię tworzy jedno pole energetyczne, a jednocześnie wszystko jest ze sobą połączone.

utworzone przez | paź 7, 2021 | Medycyna kwantowa

Wszystko co otacza nas ma swoją unikalną energię. Wszechświat, ziemia, rośliny, zwierzęta…

Nasze ciało i każdy nasz organ ma swoją energię. Wszystko wibruje z określoną częstotliwością i rezonuje ze światem zewnętrznym. Energia ta nazywana jest inaczej Życiem, Universalem, Wszechświatem, Kwantem, Światłem .

Im więcej wolności, miłości i piękna doświadczamy, tym większe staje się nasze pole energetyczne i wzrastają nasze wibracje. Otwieramy nasze pole energetyczne, jeśli żyjemy w pełni chwilą obecną. Energia życiowa płynie w każdym człowieku, a jeśli płynie swobodnie, jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. Jeśli energia jest zakłócona, stopniowo manifestuje się na płaszczyźnie ciała i pojawia się choroba. Bez odpowiedniej ilości energii życiowej doświadczamy nierównowagi fizycznej i psychicznej. Na przykład, jeśli doświadczamy stresu, strachu lub jesteśmy chorzy, nasze wibracje spadają. Wręcz przeciwnie, kiedy jesteśmy szczęśliwi i w pozytywnym nastroju, nasze wibracje wzrastają.

Niesamowite jest to, że możemy świadomie pracować z tą energią i kierować nią tak, jak tego potrzebujemy. Możemy z nią pracować w życiu codziennym, możemy z nią pomagać, oczyszczać, tworzyć, leczyć…

Jej bezpośrednie działanie powoduje uzdrowienie na poziomie fizycznym. Energia działa wtedy, gdy potrzebuje jej ciało i dusza. Energia przechodzi przez wszystkie niezbędne miejsca w ciele i rozpoczyna się proces samoleczenia ,regeneracji.

0 komentarzy