Magia To ścieżka serca.

utworzone przez | paź 6, 2021 | Bez kategorii

Rytuały towarzyszą nam od początku ludzkości. Spotykamy je w zwykłych i codziennych sytuacjach takich jak życie, narodziny, śmierć czy cykle natury, towarzyszą nam przez całe życie. Pomagają nam zmienić codzienny cykl życia i wzbogacają nas o nową wiedzę i zmysłowość.

Magia liczy tyle lat co sama ludzkość. Nasi przodkowie widzieli świat w sposób wręcz magiczny . To, co my uważamy za świat natury czyli krajobraz, rośliny, zwierzęta, żywioły. Opracowując rytuały i modlitwy o kult duchów, nasi przodkowie odkryli, że mogą komunikować się z nimi bezpośrednio i do pewnego stopnia kontrolować ich manifestacje, aby dostosować się do ich woli. Magia jest cząstką alchemii, astrologii , pomaga również w uzdrawianiu . Przez całą historię zmieniała się koncepcja tego, czym naprawdę jest magia. Jednak zawsze była to doktryna przeznaczona dla wąskiego kręgu wtajemniczonych, którzy przekazywali swoje nauki poprzez różne rytuały i złożoną symbolikę.

Ogólnie rzecz biorąc, magia jest uważana jako potężna wiedza i umiejętności, które służą do kontrolowania i wykorzystywania mocy energii, która nas otaczają. Zdefiniowanie, czym naprawdę jest magia, jest bardzo trudne. Magia zawsze podlega prawu akcji i reakcji. Jest to sztuka kontrolowania energii wewnątrz i wokół nas, ponieważ każdy z nas jest energetycznie połączony ze środowiskiem zewnętrznym. Wymaga ona umiejętności koncentracji .

Jeśli chcesz praktykować magię, powinieneś wiedzieć, że nic nie jest za darmo. Magia nie jest grą, w którą możesz zagrać jednego dnia, a następnego dnia postanowić przerwać. Magia jest narzędziem podobnym do energii atomowej. Może dać nam światło, które nam pomoże, natomiast jeśli nie jest właściwie używana, może być destrukcyjna. Jakiekolwiek złe rzeczy komuś świadomie wyślemy, prędzej czy później to wróci .

Za pomocą magii, możemy błogosławić miejsca, rzeczy, ludzi, zwierzęta i wydarzenia, aby były lepsze. Możemy z nią odpędzić „złe duchy”. Nawet zła myśl, złe pragnienie .

Natomiast ,jeśli życzymy sobie lub innym czegoś dobrego zawsze wróci do nas dobro.

0 komentarzy