Anioły i Archanioły – ludzie z energetycznymi skrzydłami Mit czy prawda

utworzone przez | paź 1, 2021 | Anioły

Ludzie najczęściej dostrzegają je, gdy są narażeni na silny stres lub stają przed wielkimi wyzwaniami losu. Wtedy ludzie podświadomie szukają ich pomocy, wsparcia lub rady.

Każdy z nas ma przy sobie anioła stróża, tylko czasami gardzimy sygnałami, które nam wysyła i nie słyszymy, co nam mówią. Tak, mówią, ponieważ możemy mieć więcej aniołów stróżów. Mój dziadek powiedział mi: „Zawsze będę z tobą” i wiem, że jest. Aniołowie stróże są z nami od dzieciństwa.

Archanioł Michał jest obrońcą, który zrywa stare więzy i negacje, rządzi w niedzielę, jego imię można by przetłumaczyć jako Ten, który jest jak Bóg. Reprezentuje obfitość, witalność i siłę.

Archanioł Gabriel jest jedynym archaniołem z kobiecą polaryzacją, czyli odpowiada za wszystko, co związane z kobiecym przeznaczeniem.

Archanioł Rafał uzdrowiciel nie tylko duszy ,ale też ciała .

Archanioł Haniel, jego imię oznacza w tłumaczeniu Miłosierdzie Boże i samo wypowiedzenie tego imienia chroni przed złymi wpływami. Jednoczy przeciwieństwa i tworzy piękno, miłość i harmonię.

Coraz więcej osób dostrzega energetyczne skrzydła w innych ludziach. Skrzydła o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Im bardziej rozwija się nasza duchowość, im bardziej ludzie otwierają się na subtelniejsze energie, tym bardziej czujemy , widzimy piękne energie.

Wiadomo, że wiele osób widzi aurę. Skrzydła energetyczne człowieka są podobne, ale to wciąż coś innego niż aura. Nadmieniam o tym tylko po to, żeby nie było tutaj zamieszania. Skrzydła mają osoby bardzo otwarte i świadome.

Wiele osób uważa, że ​​białe anielskie skrzydła oznaczają w człowieku piękną anielską energię, a czarne anielskie skrzydła należą do upadłych aniołów. Ale tak nie jest. Anioły mają różne skrzydła, ponieważ mają różne misje.

Dlatego nie oceniaj, nie wyciągaj wniosków. Wystarczy oglądać i uczyć się poznawać piękne rzeczy, które ukazują nam się w tych czasach i będą pokazywały się coraz częściej. Po prostu patrz i pamiętaj, że nie wszystko, co się świeci, jest piękne i nie oceniaj niczego po tym, jak wygląda. Wiemy to na poziomie materialnym, więc dlaczego myślimy, że jest inaczej na tych poziomach energetycznych

0 komentarzy