Klucz do prawdziwego życia… jest w każdym z nas… wystarczy otworzyć, drzwi i wejść na DROGĘ MIŁOŚCI…

utworzone przez | paź 14, 2021 | Rozwój Duchowy

Spójrzmy na nasze życie, postarajmy się powrócić do naturalnego sposobu życia. Zacznijmy od wyciszenia zewnętrznego głosu i dostrójmy się do łagodniejszych i czystszych częstotliwości, abyśmy mieli możliwość komunikowania się na dużo wyższym i głębszym poziomie.

Zacznijmy dawać naszemu życiu wolność, płynność, otwartość, przygodę … serce.

Nasze życie pokaże nam jak współpracuje, współtworzy z nami, coś pięknego połączmy się z naturą, ufajmy żywiołom, kreujmy z pasją nasze życie .

Jak wiadomo nam wszystkim istotą ludzkiej egzystencji jest energia wiecznego cyklu życia, śmierci i odrodzenia.

NARODZINY … ŻYCIE … ŚMIERĆ … REINKARNACJA – POWRÓT DO NOWEGO ŻYCIA …Po Kolejne lekcje .

Aby zrozumieć ŻYCIE NA ZIEMI… ważne jest, abyśmy zrozumieli i poznali siebie, naszą prawdziwą ESENCJĘ, odkryliśmy zdolność do kochania, przezwyciężenia wszelkich lęków , które blokują nas przed przepływem MIŁOŚCI WŁASNEJ ,a tym samym jej zasobów.

Myślimy, doświadczamy lekcji… DUSZA, DUCH realizuje się i rozwija w świecie fizycznym…Pamiętajmy ,że MOC DUCHA jest najpotężniejszym narzędziem we wszechświecie.

Myśli, świadomość, nowe idee, zrozumienie… to wiązki żywej energii, to połączenie naszych myśli z emocjami i sercem.

Kiedy następuje połączenie CIAŁA I DUSZY ze sobą wchodzimy na wielką drogę mądrość , idziemy po wiedzę, by w rezultacie poznać samego siebie.

Życie zaczyna się jeszcze przed poczęciem, poza granicami ziemskiego świata, w czasoprzestrzeni. Każda dusza jest wyjątkowa.

Jak wiadomo podstawową potrzebą każdej duszy jest MIŁOŚĆ I RADOŚĆ… i BYCIE KOCHANYM BEZWARUNKOWO.

Otrzymaliśmy klucz do prawdziwego życia… który jest w każdym z nas… wystarczy otworzyć, drzwi i wejść na DROGĘ MIŁOŚCI…

Życie według PRAW PRZESTRZENI to podstawa.

Jeśli świadomie je otworzymy drzwi i zrozumiemy z mądrością i zaczniemy postrzegać te informacje z otwartym sercem, staniemy się prawdziwymi mistrzami.

Na dzień dzisiejszy pomału , otwieramy naszą świadomość, podróżujemy do innego wymiaru w sferze wysokich częstotliwości.

ŻYCIE ZGODNIE Z NATURALNYMI PRAWAMI …to harmonia CIAŁA I DUSZY , relacja z samym sobą jest koniecznością prawdziwego życia na Ziemi. Kiedy ciało i dusza są w konflikcie, jest to znak, że są oddzielone i że prawa natury nie są przestrzegane.

Poprzez Świadomość powstaje choroba ciała, która pokazuje i służy do znalezienia przyczyny.

Naszym celem w tym wcieleniu jest nauczyć się żyć zgodnie ze sobą , z duszą , duchem z rodziną by stać się wielką całością …

Uwolnijmy się od tego, co sami spowodowaliśmy. W końcu jesteśmy twórcami naszego życia. To co kształtuje życie to INFORMACJA… , która ma prawdziwą moc. Materia, przestrzeń i czas to iluzje.

CIAŁO I DUSZA NAWIGUJE I KSZTAŁTUJE NAS W ŻYCIU… W SWOBODNYM ŻYCIU W MIŁOŚCI, RADOŚCI, OBFITOŚCI I MĄDROŚCI.

NIESKOŃCZONA WOLNOŚĆ… TO POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA…W OTWARTYM SERCU… W WŁASNYM PROMIENIU ŚWIATŁA

0 komentarzy