„Wiem, kim jestem, wiem, jaka jestem wyjątkowa i wiem, że jestem kreatorem swojego życia”.

utworzone przez | lis 9, 2021 | Kobieca seksualność, Nauka

Prawdziwa kobieca seksualność nie koncentruje się na „wydajności w łóżku”, jak to ma miejsce w przypadku wielu dziwnych stwierdzeń . Kobieca seksualność to prawdziwa miłość . To świadomość własnej wartości, świadomość doskonałości i piękna własnego ciała .

Kobieca seksualność jest wyjątkowa i bardzo różni się od męskiej seksualności. Seksualność kobiet była tłumiona i oczerniana przez kilka tysiącleci . To, że możemy dziś o tym mówić otwarcie , po tak długim czasie, sugeruje, że kobieca energia, z całą swoją potężną mocą, budzi się na nowo do życia.

Męska energia, podobnie jak męska seksualność, skupia się na celu, wydajności i wzroście potencjału materialnego, umysłowego i duchowego.

Kobieta jest w stanie przyjąć męskie plemniki do swojego ciała i stworzyć istotę niosącą w swoich genach potencjał i zdolności przodków.

Aby kobiety mogły przetrwać w męskim świecie, często musiały zrezygnować z kobiecej energii. Były w stanie obudzić w sobie męską energię tak bardzo, by dorównać mężczyznom w wielu dziedzinach. Straciły jednak najcenniejszą rzecz, jaką kobieta może dać światu, a mianowicie kobiecą energię, kobiecą seksualność, kobiecą miłość .

Kobieca seksualność jest ukryta w miednicy, która niestety od tak dawna jest tematem tabu, że nawet sama miednica stała się tematem tabu.

Jednym z najlepszych sposobów leczenia kobiecej seksualności jest rozluźnienie całego obszaru miednicy , mięśni dna miednicy , w tym mięśni pochwy. Takim zabiegiem jest masaż, zwany mapowaniem waginalnym . Podczas tego masażu bardzo delikatnie wywierany jest nacisk na punkty w okolicy miednicy, dzięki czemu uwalniana jest ogromna ilość zablokowanej energii.

Wysokie napięcie i zablokowana energia miednicy może powodować poważne problemy menstruacyjne i inne problemy ginekologiczne, upławy i zapalenie pochwy, bolesne stosunki, bezpłodność, bóle głowy i migreny, bóle bioder i kręgosłupa, zwłaszcza w kości krzyżowej, ciężki zespół napięcia przedmiesiączkowego, w tym duże napięcie psychiczne i, w końcu, ale nie mniej ważne, niezdolność do odczuwania własnej seksualności.

Masaż ten oparty jest na tantrze, jednak przeciwieństwie do znanych masaży tantrycznych nie skupia się na podnieceniu seksualnym, ale na leczeniu blokad w obszarze seksualności. Leczą jednocześnie wiele problemów ginekologicznych.

0 komentarzy