Weź życie w swoje ręce…

utworzone przez | sie 20, 2021 | Rozwój Duchowy

Blokady emocjonalne pojawiają się, gdy energia pozostała po emocjonalnej traumie pozostaje zanurzona, stale ożywając na poziomie podświadomości. Kiedy trudne emocje, takie jak gniew, uraza, poczucie winy i smutek, zostają stłumione i nieleczone, skutki uboczne wpływają na ogólne samopoczucie, blokując przepływ pozytywnej energii w ważnych obszarach życia. Innymi słowy, zablokowane emocje prowadzą do zablokowanej energii.

Dlaczego należy leczyć blokady emocjonalne

Blokady emocjonalne mogą być trudne do rozpoznania, ponieważ znaczna liczba blokad emocjonalnych wynika z wydarzeń, które miały miejsce w zbyt młodym wieku lub z doświadczeń tak traumatycznych, że zostały stłumione i zapomniane. Oraz obciążenia z poprzednich wcieleń .
W większości jednak przyczyna blokad emocjonalnych pozostaje na drugim planie naszej świadomości, czasami oznacza to, że skutki utrzymują się. Niezagojone rany emocjonalne kształtują percepcje i zachowania w wieku dorosłym.

Pamiętajcie !!!

Nasze myśli są energią. Nasze uczucia są energią.Nasze czyny są energią .Nasz świat to energia .
Nauka dowodzi nawet, że nasze ciała składają się z systemów energetycznych.

Energia w naszym ciele odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie serca, układu nerwowego i każdej komórki w ludzkim ciele. Przepływają przez nas prądy energii witalnej, ale blokady energetyczne spowodowane nierozwiązanymi emocjami mają tendencję do zakłócania przepływu, prowadząc do niezdrowych wzorców i chorób problemów życiowych takie jak miłość , finanse.

Innymi słowy, blokady emocjonalne to blokady energetyczne. Usuwanie blokad emocjonalnych wymaga uzdrowienia przyczyny czyli poziomu energetycznego, aby uwolnić niezdrowe więzy z sytuacjami z przeszłości. Istnieją różne sposoby usuwania blokad emocjonalnych, EFT/TFT/NLP/ oczyszczanie , praca z czakrami ect.

Warto zapamiętać ,że uzdrawianie energią działa z systemem, który już stanowi linię życia naszych ciał. Uzdrowiciele energetyczni łączą się z Boskością i wlewają pozytywne światło i energię w te części naszych pól energetycznych, które doświadczają deficytów.

Uwalnianie blokad emocjonalnych jest niezbędne do oczyszczenia zastałej energii i życia pełnym potencjałem. Bez uzdrowienia rozwój osobisty i duchowy jest nie możliwy , gdyż zawsze będzie coś blokowało ku pójściu na przód .
Na przykład nowy dom zbudowany na zepsutym fundamencie prędzej czy później zacznie się rozpadać .

Kiedy leczymy naszą energię emocjonalną, zwiększamy naszą zdolność do bardziej sensownego życia. Rezultatem jest głębsze połączenie i bardziej pozytywne relacje z samym sobą, innymi i Boskością. Ponadto uzdrawianie emocjonalne przyczynia się do wyższej wibracji ziemi , a o to najbardziej powinniśmy zabiegać .

0 komentarzy