KTO MOŻE BYĆ MEDIUM DUCHOWYM?

utworzone przez | sie 19, 2021 | Medium

Medium może być każdy, bez względu na wiek, płeć, rasę czy religię.

Tak, wszyscy dobrze czytacie Tak Każy .

W społeczeństwie istnieje przekonanie, że media obdarzone zdolnością intuicyjną są darem i że ci ludzie zostali wybrani.

To tylko częściowo prawda, ponieważ każdy, ale każdy ma zdolności intuicyjne. To tylko stopień, w jakim potrafi z nimi współpracować. Wyobraź sobie, że urodziłeś się niezwykle utalentowanym głosem operowym . Ale jeśli nigdy w życiu nie próbowałeś śpiewać , a nawet celowo nie chcesz śpiewać , nigdy nie zostaniesz śpiewakiem operowym. Zostaniesz śpiewakiem operowym, jeśli uznasz, że możesz to zrobić i chcesz spróbować. Poznasz nowe techniki, nauczysz się i poruszasz w dziedzinie. Tak jest ze wszystkim do puki nie spróbujemy nic nie wiemy . Natomiast wiadomo ,że trzeba czuć wewnętrznie te predyspozycje . Zawsze jest mniejszy lub większy sygnał , który o tym może świadczyć .Warto obserwowac siebie …swoją intuicję…swoje czucia …sny…etc. Prawdopodobnie większość zgodzi się ze mną , że mając wystarczającą wiedzę , zainteresowanie konkretną dziedziną moża zostać kimkolwiek wszystko zależy od nas samych.Bycie osobą , która czyta energie wymaga dużo pracy, praktyki i wysiłku. Niektórzy ludzie mają naturalny dar , więc ta nauka będzie dla nich łatwiejsza . Zawsze powinno się sprawdzić chociaż te trzy rzeczy by iść tą drogą Zainteresowanie i pasja do spirytualizmu. Predyspozycje wrodzone czyli stopień rozwoju zdolności intuicyjnychWytrwałość do nauki i sumienność JAK MOŻESZ SAM KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z DUSZAMI zakładając że stosujesz BHP pracy z energią Dość łatwo jest komunikować się bezpośrednio dusze słyszą cię i są w stanie uchwycić twoje myśli, w których się do nich zwracasz.

Istnieje kilka sposobów takiej komunikacji takiej bezpiecznej bez przywoływania bezpośredniego .

Rozmowa

W przypadku mowy bezpośredniej nie ma znaczenia, czy komunikacja jest telepatyczna czy głośna. Ale z doświadczenia wiem, że wypowiadając na głos myśli, można lepiej się skoncentrować i dzięki temu przekaz jest wyraźniejszy. Telepatia wymaga treningu, ale możesz też z niej korzystać. Jeśli chcesz powiedzieć coś zmarłym bliskim lub czujesz, że coś zostało niedopowiedziane, powiedz im. Pamiętajcie odeszło tylko ciało ….

Napisanie listu.

Najlepiej zaadresować list do jednej osoby i wyrazić w nim wszystko, co chciałbyś jej powiedzieć. List może zawierać to, co byłoby trudne do sformułowania w zwykłym słowie. Pozwala nam bardziej zastanowić się nad przesłaniem. Nawet ten sposób komunikacji może pomóc oczyścić rodzinne relacje karmiczne nawet jeśli dana osoba już nie żyje. Po napisaniu listu powiedz, że list jest dla danej osoby i zostaw go tam, gdzie może go przeczytać na przykład gdzieś na górnej półce, jeśli nie chcesz, aby reszta rodziny zobaczyła Twój list. Najlepiej, jeśli list może pozostać tam przez kilka dni tak, aby zmarły miał wystarczająco dużo czasu, aby go przejrzeć.

Może to dla niektórych być śmieszne , ale osoby będące w świecie Medium wiedzą ,że tak nie jest.

Spotkanie we śnie

Nawet poprzez sny można komunikować się z duszami. Możesz poprosić konkretną duszę, aby pomogła ci rozwiązać coś we śnie lub udzieliła odpowiedzi na pytanie. Pamiętaj, że dusze po śmierci mają taką samą osobowość, jaką miały za życia. Na przykład o radę dotyczącą wyboru samochodu mądrzej jest zwrócić się do wujka, który lubił samochody, a nie do jego matki, która nigdy nie miała nawet prawa jazdy .Pamiętaj, że każdy może komunikować się ze swoim bliskimi .

Jednak nigdy nie zapraszaj innych dziwnych dusz, aby na przykład weszły w twoje sny lub poszły z tobą do domu. To wprawiłoby cię w kłopoty i to poważne piszę serio !!!!Podstawy bezpieczeństwa duchowego omawiam na początku wszystkimi moimi uczniami, którzy chcą dalej rozwijać się w tej dziedzinie. W świecie duchowym zasady bezpieczeństwa obowiązują tak samo, jak w świecie fizycznym . To tak przechodzisz przez jezdnię, musisz najpierw się rozejrzeć.

Jeśli interesuje cię ten świat zapraszamy na Kurs Medium z międzynarodową akredytacją

0 komentarzy