Uzdrawianie kwantowe -Quantum Reiki

utworzone przez | gru 7, 2021 | Medycyna kwantowa

Świadomość kwantowa jest w istocie prostym systemem postrzegania, doświadczania, a co najważniejsze tworzenia otaczającej rzeczywistości. Opiera się na teoriach mechaniki kwantowej, jedności, świadomości wszechświata, świadomości człowieka, współczesnej psychologii …

Podstawą świadomości kwantowej jest idea, że to, co na pierwszy rzut oka wydaje się materią stałą, w rzeczywistości składa się z energii. I dzięki tej energii wszyscy jesteśmy nierozerwalnie połączeni w czasie i przestrzeni.

Jeśli zaakceptujemy fakt, że materia stała składa się z energii, a na zachowanie energii może wpływać obserwacja, to otrzymujemy świetne narzędzie do kreowania własnej rzeczywistości.

Zasadę świadomości kwantowej stosujemy również w terapii kwantowej, gdzie za pomocą intuicji wkraczamy w pole kwantowe nieskończonych i nieograniczonych możliwości i uzyskujemy z niego informacje. Następnie wykorzystujemy te informacje podczas pracy z falą kwantową, aby pracować nad sobą, odblokowywać traumy, leczyć lub przekształcać naszą własną rzeczywistość.

Ważną właściwością pola kwantowego jest jego niepewność , a ona oznacza, że ​​cząsteczka nie jest związana z jednym miejscem. Dlatego cząstki na poziomie kwantowym nie dbają o to, gdzie w ogóle występują.

Podam wam prosty przykład jeśli np. podstawimy cząstkę naszą na zdrowie, to cząstka może wybrać stan od doskonałego zdrowia do poważnych problemów zdrowotnych . Jeśli spodziewamy się żyć w chorobie, to ,,cząsteczka,, wybierze taki stan .

Pracując w polu kwantowym na odległość łączymy się z hologramem kwantowym osoby czy obiektu w zależności nad czym pracujemy . Pamiętajmy ,że nie tylko człowiek, ale każdy obiekt fizyczny tworzy swój własny hologram kwantowy.

Ważne jest też ,iż każdy hologram kwantowy zawiera wszystkie informacje . W związku z tym możemy wprowadzić, usuwać, dodawać i zmieniać informacje, a tym samym przekształcać .

Terapia kwantowa opiera się na pracy z informacją, a nasza świadomość może być uważana jedynie za matrycę myśli dlatego możemy użyć pola kwantowego do przeprogramowania hologramów informacyjnych.

0 komentarzy