Świat duchowy

utworzone przez | gru 1, 2021 | Rozwój Duchowy

Obecnie dużo się pisze i mówi o duchowości czym tak naprawdę jest duchowość .

Rozwój duchowy wymaga świadomej pracy nad własną naturą i własnym życiem, które powinno opierać się na zrozumieniu funkcjonowania życia pamiętając o tym ,że nie według własnych reguł, ale według wyższych praw duchowych.

Życie duchowe to normalne życie, które prowadzimy pamiętając o tym ,że przebudzona duchowo osoba zachowuje się spokojnie, mądrze, roztropnie i pokornie oraz uczciwie we wszystkich sytuacjach życiowych. Zanim cokolwiek zrobi, zawsze z góry rozważa konsekwencje swoich decyzji, podejmuje decyzje i postępuje zgodnie z nimi. Nieustannie się kształci i doskonali, ma głęboki szacunek dla życia, Źródła miłości, natury i ludzi.

Osoba przebudzona duchowo zaczyna inaczej patrzeć na życie , jej intuicja staje się bardzo silna , wie ,że nie ma porażek życiowych ,że to są tylko lekcje jakie trzeba przerobić i wyciągnąć z nich wnioski by nie powielać w przyszłości podobnych schematów.

Osoba przebudzona duchowo nie żyje przeszłością lecz idzie do przodu zostawiając za sobą cały bagaż nie potrzebnych ,,rzeczy,, Osobę przebudzoną duchowo nie da się stłamsić ,gdyż otacza się wspaniała energią , ma silne wsparcie które dostaje od Źródła Miłości .

Osoba przebudzona duchowo , która przerabia świadomie swoje lekcje zaczyna bezbłędnie odróżniać to, co jest słuszne, a co nie, i zgodnie z tym, co jest słuszne, zaczyna postępować konsekwentnie w każdej sytuacji życiowej.

Osoba przebudzona duchowo jest świadoma swojej energii, może współpracować z wyższymi energiami duchowymi, które prowadzą Ją ku doskonałości . Osoba przebudzona duchowo nie czuje strachu ufa Źródłu Miłości bo wie ,że zawsze jest obok niej . W trudnych chwilach życiowych nie obwinia nikogo za to co się wokół dzieje .Osoba przebudzona duchowo wie ,że to są jej lekcje , wie że coś dzieje się zawsze po coś …że wszystko ma swój cel …że wszystko uczy czegoś nowego …

Pamiętajcie nie ma życia duchowego, jeśli ktoś żyje z nałożoną maską , jeśli świadomie krzywdzi innych ludzi wszystko kiedyś wróci …

Osoby przebudzone duchowo starają się naprawiać błędy , gdyż mają świadomość ,że w momencie przejścia na drugą stronę trzeba będzie się rozliczyć z wszystkiego . Przed przejściem w inny wymiar być może zobaczymy film ze swojego życia …, który zadecyduje gdzie zostaniemy przeniesieni …Nikt nie jest alfą i omegą , nie ma osób , które nie popełniają błędów , jednak jest bardzo mało osób , które chcą je naprawić …Ten rok jest rokiem transformacji daje wszystkim okazje do głębokiej wewnętrznej zadumy …Starajmy się ten rok zakończyć słowami DZIĘKUJĘ ,ŻE JESTEŚ ,PRZEPRASZAM , WYBACZ MI , WYBACZAM CI …

Nie ma życia duchowego, bez zrozumienia swoich lekcji , nie ma życia duchowego bez wzrostu świadomości , nie ma życia duchowego bez miłości do samego siebie i innych , nie ma życia duchowego bez zrozumienia ,że do naszych ciężkich lekcji życiowych sami sobie wybieraliśmy czy to osoby , czy statut społeczny , czy rodzinę , przyjaciół , znajomych …

Na koniec kochani taka mała dygresja ..

Rozwój duchowy powinien podnosić zachowania i świadomość ludzi , a nie prowadzić do ich upadku.

Warto usiąść i zatrzymać się na chwile zadać sobie pytanie , czy swoją postawą rzeczywiście dążę do duchowych wartości na co dzień ?

Pamiętajcie nie zamykajcie nigdy serc i drzwi …niech zawsze będą otwarte to przez serce i drzwi do nas otwieramy się na wszystkie lekcje życiowe , które mają na celu nasz wzrost duchowy .

0 komentarzy