UCZUCIA W DŁONIACH podczas zabiegów Reiki jakie mogą występować i co mogą oznaczać .

utworzone przez | kwi 21, 2021 | Reiki

Po ukończeniu I stopnia Reiki bardzo ważne jest, aby pracować z energią systematycznie. Pierwszym i podstawowym powodem jest to, że przy regularnej praktyce uczucia w dłoniach nabierają intensywności, co jest dla praktyków Reiki odpowiedzią na pytanie, co dzieje się w ciele i dlaczego.

Jeśli więc jesteś już wtajemniczony w pierwszy etap, poświęć choćby chwilę każdego dnia i praktykuj zabiegi.To nie tylko da ci wystarczającą ilość energii dla twojego ciała, ale także oczyści czakry, meridiany, poprawi twoją psychikę i bardzo intensywne uczucia w twoich dłoniach. Z własnego doświadczenia wiem, że po regularnych praktykach dłonie stają się dosłownie „przekaźnikiem czucia ,,

Co możecie czuć w trakcie zabiegów w dłoniach …

Generalnie nie ma na to jasnej odpowiedzi. Wszyscy jesteśmy różni i dlatego nasze postrzeganie tych uczuć będzie trochę inne dla każdego. Dlatego dobrze jest dużo ćwiczyć i z praktyki można wtedy wywnioskować, czy stwierdzone uczucia, które są wspólne dla wielu praktykujących, również pokrywają się z Waszymi doznaniami.

Najczęstsze uczucia w dłoniach podczas zabiegu reiki jakie możecie doświadczyć to :

CIEPŁO w dłoniach – to uczucie może oznaczać ,że energia płynie i jest potrzebna akurat w tym punkcie .

Gorące dłonie – Im silniej odczuwamy ciepło, tym intensywniej potrzebna jest energia w organizmie, podczas zabiegu można kilkakrotnie odczuć szczyt przepływu energii. Jeśli to powtarzające się uczucie sinusoidy ustanie, możesz zmienić położenie dłoni.

MROWIENIE w dłoniach – Uczucie mrowienia lub swędzenia może oznaczać i objawiać się stanem zapalnym w organizmie. Jak silne jest zapalenie, można wywnioskować z intensywności uczucia. Czasami to uczucie jest odczuwalne aż do ramienia.

Dziwne Impulsy w dłoniach – Jeśli zauważysz pulsację podczas transmisji energii Reiki, można założyć, że czujesz jak Reiki stymuluje naczynia krwionośne. W tym momencie aktywuje się krążenie krwi i krew zaczyna płynąć bardziej równomiernie.

BÓL w dłoniach – Ból może wskazywać na blokadę energetyczną. W przypadku bólu wszystko zależy to od intensywności odczuwania. Im silniejszy ból w dłoniach, tym głębsza starsza blokada. Tutaj również można odczuwać ból sięgający do stawu barkowego.

ZIMNO w dłoniach – Uczucie zimna jest zwykle odczuwane przy bardzo silnych blokadach lub stresie psychicznym. Potrzebne jest tutaj bardzo intensywne leczenie. Konieczna jest praca na całym ciele.

0 komentarzy