Transformacja – wyższa świadomość

utworzone przez | kwi 27, 2021 | Nauka, Wszechświat


Jest to proces, w którym cała struktura wszechświata zmienia się absolutnie. To rodzaj przejścia ludzkości z jednego starego paradygmatu dualności do nowego paradygmatu jedności. Proces ten ma na celu zmusić nas do pracy nad sobą i podniesienia naszego pola wibracyjnego. W rzeczywistości chodzi o przekształcenie naszych wzorców zachowań i myślenia, sposobu działania ludzkiego mózgu i naszej świadomości, naszych przekonań. Zmienia się również nasze DNA i praktycznie wszystko zaczyna się od podstaw.Celem transformacji jest zmiana i rozwój. Stary system, w którym żyjemy, już się rozpada dość szybko od środka.Ta przemiana zachodzi po to, aby zmusić nas do ciągłego ruchu i ewolucji, dlatego musimy pracować nad sobą i zwiększać nasze wibracje.
W świadomości zbiorowej zachodzą duże zmiany, które są naprawdę znaczące i dosłownie przyczyniają się do rozpadu całego paradygmatu dualności. Każda osoba, która pracuje nad sobą i podnosi swoje wibracje, wznosząc się ku jedności.Zbiorową świadomość można sobie wyobrazić jako jedno duże repozytorium, w którym przechowywana jest świadomość wszystkich istot na planecie, które tu żyją i żyły tu w przeszłości. Oznacza to, że jeśli jedna osoba zacznie pracować nad sobą, aby zwiększyć swoje wibracje i zmienić swoje wzorce myślowe ,przekonania, wówczas może będzie wpływać na wszystkie istoty.
Nie wystarczy już być przebudzonym, trzeba pracować nad sobą.
Praca nad sobą oznacza podniesienie swoich wibracji, wybaczenie wszystkim, którzy nas skrzywdzili, nauczenie się kochania siebie i rozpoczęcie dawania miłości na zewnątrz, bycie wdzięcznym za wszystko, co mamy i czego doświadczamy tu i teraz, porzucenie wszelkich iluzji i przekonań starego paradygmatu dwoistości i matrixa, a przede wszystkim przestać walczyć ze sobą powinniśmy się zjednoczyć i współpracować.

DWOISTOŚĆ – JEDNOŚĆ
Ten świat i czas, w którym żyjemy, zbliżają się obecnie do końca. Jednak nadal w dużej mierze rządzi paradygmat dualność. To, jak długo ten system dualności-iluzja matrycy będzie działał, zależy od nas wszystkich, jak do niego podejdziemy, będziemy pracować nad sobą .

Dualność to paradygmat, w którym zawsze są dwie monety. To paradygmat, w którym jesteśmy zmuszeni osądzać sytuacje, ludzi i wszystko, na co zwracamy uwagę. W dualności jest dobro i zło, czerń i biel, ciemność i światło my wszyscy jesteśmy połączeni jesteśmy częścią jednej wielkiej całości .

Dlatego następuje transformacja świadomości, aby pokazać nam kierunek , ścieżkę, którą należy obrać i podążać razem. Konieczne jest uwolnienie się od iluzji. Musimy zmienić nasze postawy, wzorce zachowań, myślenia oraz porzucić stare przekonania o dualizmie. Naszym wspólnym celem powinno być dążenie do jedności.

Jedność jest przeciwieństwem dualności, nie ma drugiej strony medalu. W jedności jest tylko jedna uniwersalna energia, która jest częścią całego wszechświata i nas samych. Możemy nazwać to Bogiem, Wszechświatem ect.

Nawet sama dualność jest oparta na jedności, co oznacza, że ​​zło i dobro są częścią tej zjednoczonej uniwersalnej energii Wszechświata.

Celem transformacji jest zachęcenie nas do rozpoczęcia pracy nad sobą, zmiany świadomości i podniesienia wibracji. Dlatego w ostatnich latach na świecie było tak wiele problemów z rozwodami i związkami, tak wiele chorób, nowotworów, zgonów i tym podobnych. Wszystko jest absolutnie przyspieszone i przyspieszy jeszcze bardziej, tak że wszystkie te stłumione emocje i wewnętrznie ustawione zakotwiczone programy, przekonania w naszej podświadomości i zbiorowej świadomości wyjdą na światło dzienne i zostaną odzwierciedlone w naszej rzeczywistości. To jest nasza chwila, kiedy trzeba przestać z tym wszystkim walczyć i zaakceptować wszystko takim, jakim jest, wybaczyć, zrozumieć, przetworzyć, rozwiązać i iść dalej.

Zachodzą wielkie zmiany, przyspieszenia w transformacji świadomości, całe przejście na nowy poziom wibracji we wszystkich obszarach życia i na wszystkich poziomach naszej istoty.

0 komentarzy