Lepsze jutro zależy tylko od nas samych

utworzone przez | kwi 23, 2021 | Bez kategorii, Rozwój Duchowy

Aby połączyć się z wyższą jaźnią lub duchem, można zastosować różne praktyki. Ludzie na całym świecie z różnych środowisk i kultur mogą używać form medytacji, na przykład, aby nawiązać kontakt z boskimi aspektami, które istnieją w nich samych. Kiedy wyciszamy nasze umysły, możemy odkryć nasze wewnętrzne Ja i uzyskać pewną jasność co do tego, skąd pochodzimy i co mamy zrobić z czasem, który mamy na ziemi. Możemy odkryć, kim jesteśmy na bardzo głębokim i głębokim poziomie.

Korzyści płynące z medytacji wykraczają poza zdolność łączenia się z boskością. Wiadomo, że medytacja zmniejsza stres, poprawia funkcjonowanie mózgu, wyostrza intuicję i pozwala zresetować umysł i zacząć od nowa.

Pamiętajcie kochani nigdy nie ma rozłączenia między nami jako ludźmi a naszym duchem, ale czasami możemy czuć się wyobcowani z pytaniem w tyle głowy , kim jesteśmy w głębi duszy ?
Ponowne połączenie się z tą częścią nas samych i utożsamianie się z duchem, który mieszka w nas, może pomóc nam znaleźć równowagę i siłę. Dodatkowo daje nam inspirację do tworzenia i pracy na wyższych poziomach. Życie to znacznie więcej niż chodzenie do pracy i opłacanie rachunków. W sercu każdego z nas leży coś głębszego, niż ktokolwiek z nas może sobie wyobrazić. Istnieje siła życiowa, która napędza wszystko do przodu i jest to powód, dla którego wszystko istnieje. Rzucenie okiem na moc i energię, która żyje w każdym z nas, jest jednym z najwspanialszych doświadczeń, jakie każdy może mieć.

W sercu naszej istoty znajduje się energia świetlna, którą wielu może opisać jedynie jako moc miłości. Niektórzy uważają, że wszyscy jesteśmy połączeni przez niewidzialną sieć. Inni żyją zgodnie z potężnymi prawami wszechświata, takimi jak prawo przyciągania, które stwierdza, że ​​przyciągamy do siebie rzeczy na podstawie tego, jak myślimy i czujemy.kiedykolwiek wcześniej.
Czasami musimy pozbyć się elementów, które utrudniają nam ewolucję, zanim będziemy mogli rozpocząć planowanie przyszłości, której naprawdę pragniemy. Uzdrowienie pozwala nam poczuć się wolnym od naszych ran, a następnie ograniczyć wzorce zachowań i myślenia, dzięki czemu możemy zrobić miejsce dla nowych nawyków i myśli, które są zgodne z naszymi snami.

Uzdrowienie jest niezwykle cennym krokiem, ponieważ pozwala nam zostawić przeszłość za sobą i stać się nowym. Kiedy zrywamy związek między sobą a bólem z przeszłości, jest mniej prawdopodobne, że te same problemy pojawią się i sabotują nas w przyszłości.

0 komentarzy