Świat zmysłowej magii

utworzone przez | lut 11, 2022 | Bez kategorii

Energetyczna koncepcja magii polega na manipulowaniu energiami Wszechświata. Energie jako takie nie są żywe, więc nie mają ducha, ciała astralnego ani ciała materialnego.

Materialne ciało, jeśli można to tak nazwać, jest fizyczną manifestacją. Ale za energiami zawsze kryje się jakaś inteligencja świadomość , która nimi manipuluje, ale ich nie tworzy.

Osoba praktykująca magie może celowo manipulować energiami czyli ładować je różnymi obiektami i sytuacjami mentalnymi, astralnymi i fizycznymi , a tym samym wchodzić w przyczyny ich materializacji.

Obiekty, które praktyk magii ładuje, są odpowiednikami i analogiami do energii mentalnej , astralnej lub inteligencji, które na nie działają.

Warto zaznaczyć , iż aby praktyk magii może z powodzeniem używać tej koncepcji magii, musi być świadomy tego, jak obchodzić się z energią.

Czyli jak zbierać, polaryzować, programować, kierować itp. Powinien wiedzieć, że jeśli w swojej pracy energetycznej wykorzystuje tylko własne, osobiste źródło energii, musi mieć jej wystarczająco dużo, aby nie popaść w niedobory energii, gdyż mógłby to stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia.

Dlatego ja nie jestem zwolenniczką wykorzystywania swojej energii tylko pobierania jej z pola energii.

Praktyk magii powinien zatem mieć bezproblemowy dostęp do energii Wszechświata i musi być w stanie manipulować nimi w sposób, który służy jego celowi.

Osoba pracująca z magią , według własnego uznania, może pracować zarówno ze światłem astralnym, jak iż siłą życiową, żywiołami i określonymi energiami istot.

Pytacie mnie często gdzie koncepcja energetyczna spotyka się z demonologiczną?

Na przykład, jeśli pracujesz z elementami, możesz manipulować nimi tylko jako czystymi energiami lub możesz użyć potencjałów istot , aby nimi rządzić i zapewnić pożądany efekt.

Natomiast istnieje wiele takich zastosowań, jeśli weźmie się pod uwagę, z iloma istotami praktyk magii może wchodzić w interakcje, z których każda reprezentuje unikalne potencjalne źródło energii.

Osoby wtajemniczone w magie wiedzą ,że moża również manipulować energiami wyłącznie poprzez symbole i analogie, które tworzą ich korespondencję.

Jeśli magia jest bliska Twojemu sercu zapraszamy na kursy i warsztaty

0 komentarzy