Świadomy sen – Jak zacząć uświadamiać sobie we śnie, że to tylko sen , jak kontrolować swoją wewnętrzną rzeczywistość?

utworzone przez | gru 10, 2021 | Osobiste

Świadomy sen to taki , w którym mamy ,,zdolność,, do przebudzenia się w nim i posiadamy zdolność do świadomego kontrolowania go swoją wolą.

Kontrola taka nie jest nowością gdyż ,umiejętność ta została opanowana przez starożytnych szamanów i joginów, wiąże się ona z umiejętnością podróży astralnych.

Co kryje się pod nazwą świadomy sen ?

Starożytni jogini i szamani opanowali umiejętność świadomego śnienia na jawie, co pozwalało im wejść w nowy wymiar świadomości i zacząć eksplorować wyśnione krajobrazy tak, jakby były realne i namacalne.

Zdolność do świadomego śnienia jest u niektórych osób wrodzona, ale większość przychodzi wraz z czasem lub przy użyciu specjalnych technik.

Często możecie się spotkać z osobami ,które mówią iż istnieje kilka możliwości kontrolowania snu i każdy będzie miał inna teorię w tym temacie , dlatego ,że każdy z nas jest inny , działa na innych wibracjach .

Natomiast tak zwanym punktem kulminacyjnym jest umiejętność stworzenia sytuacji, w której uświadamiamy sobie, że jesteśmy we śnie, ale nie budzimy się, możemy dalej śnić ze świadomością, że jesteśmy w innej rzeczywistości, w której możemy latać, przechodzić przez ściany itp.

Na początku praktykowania świadomego snu możesz zauważyć różne zmiany w jakości swoich snów, które sugerują, że twoja moc we śnie rośnie, podam klika przykładów:

Postrzeganie większej głębi, koloru, zapamiętujesz detale zaczynasz we śnie czytać np. napisy, liczby itp.

Zaczynasz dostrzegać obecność „ wewnętrznego głosu ,, .

Często możesz zachować pewną świadomość swojego życia na jawie na przykład wiesz, jaki jest rok i ile masz lat, i potrafisz odróżnić to od rzeczywistości snu.

Mogą pojawić się nadprzyrodzone zdolności oczywiście cały czas piszę o śnie latanie, zmiana formy, teleportacja.

Poziomy snu

1.Jesteśmy w stanie obserwować i zapamiętać historię.

2. Myślimy we śnie, ale nie możemy zatrzymać historii.

3. Możemy to kontrolować i działać, zmieniać.

Niektórzy mają zdolność celowego zasypiania i kontynuowania snu, który rozpoczęli!

Jak pogłębić swoją moc w snach ?

Dla każdej osoby technika może być inna , gdyż wszyscy jesteśmy indywidualnościami .

Głównie chodzi o pracę z własną świadomością i świadomością snów, przede wszystkim poprzez przywiązywanie do nich znacznie większej uwagi.

Pamiętajcie świadome śnienie przychodzi samo, prędzej czy później.

0 komentarzy