Ciekawe pytania

utworzone przez | gru 14, 2021 | Osobiste, Poprzednie wcielenia

Dzień dobry kochani

Dzisiejszy artykuł będzie się różnił od dotychczasowych , postaram się w nim odpowiedzieć na pytania , które często mi zadajecie w wiadomościach prywatnych. Postanowiłam opisać te , o które pytacie najczęściej czyli przeszłe życia .

Chciałbym podkreślić, że zdecydowanie nie wiem wszystkiego, ale chętnie podzielę się tym, co wiem, ze swojego doświadczenia.

Większość pytań dotyczy : czy miesiąc naszej śmierci w jednym życiu jest miesiącem urodzenia w następnym ? To dość trudna odpowiedz więc powiem szczerze nie wiem, nie spotkałam się z tym.

Kolejne pytanie , które często się przewija : czy sposób w jaki umieramy w danym wcieleniu na wpływ na narodziny w następnym życiu.?

Osobiście myślę ,że nie , gdyż wierzę, że rodzimy się zgodnie z naszym planem , lekcjami jakie wybraliśmy sobie do przerobienia. Dlatego nie sądzę , że kiedy przejście na drugą stronę czasami jest ,,drastyczne, w następnym wcieleniu pojawiają się problemy przy narodzinach.

Jedyne co w tym momencie przychodzi mi na myśl to ,że jeśli na przykład mamy strach przed życiem , to poród może być skomplikowany . Bardzo ważne są nasze KODY jakie nosimy w sobie.

Na pytanie: Czy możemy pamiętać przeszłe życia poza Ziemią ,odpowiem na przyszłym Live , gdyż temat jest bardzo rozbudowany .

Ważne jest to ,iż kiedy dusza postanawia zejść na Ziemię, aby zdobywać doświadczenia to zawsze jej wolny wybór i wola.

Każda inkarnacja to konkretny cel, nad którym powinno się pracować w danym życiu.

Kolejna ważna rzecz to dobieranie najbardziej odpowiedniego ciała, jego kształt, proporcje, kolor skóry, włosy, oczy. Na drugi plan wysuwa się dobór rodziny , przyjaciół .

Krótko mówiąc, każdy poprzez swoje inkarnacje stwarza sobie najbardziej odpowiednie warunki, aby przerobić swoje lekcje, które wyznaczyliśmy na dane wcielenie.

Trzeba pamiętać jedną ważna rzecz mianowicie z punktu widzenia Wszechświata nie ma dobra ani zła. Wszystko jest tylko doświadczeniem. Przerabiamy nasze lekcje , ponieważ są potrzebne do naszego wzrostu duchowego.

Prosty przykład jedna dusza musi nauczyć się przebaczania, a druga pracować z poczuciem winy. Zanim inkarnują się istnieje między nimi porozumienie oparte na przekazaniu sobie nawzajem doświadczeń, które nauczą tego, czego potrzebujemy.

Kiedy się rodzimy, zasłona zapomnienia przesłania naszą świadomość i zapominamy o tych umowach, celach i zadaniach. Dzieje się to stopniowo, natomiast gdy zaczynamy rozwijać swoją świadomość wszystko nabiera tak zwanych kolorów.

Kiedy rodzi się dziecko, jego świadomość jest wciąż połączona i pamięta prawie wszystko dlatego dzieci mają tak głęboki wyraz w oczach, a kiedy na nie patrzymy, czujemy, jakbyśmy dotykali samego Wszechświata.

Jednak stopniowo, ze względu na wydarzenia życiowe, zdolność ta się zamyka, większość dzieci ją traci jedne wcześniej inne później . Trzeba pamiętać ,że wszystko we Wszechświecie ma swój porządek co ma się ponownie przebudzić , przebudzi się tylko my decydujemy o tym .

W momencie kiedy uświadomimy sobie ,że wszyscy przechodzimy przez próby, aby się rozwijać zaczniemy inaczej patrzeć na wszystkie wydarzenia jakie przytrafiają się w naszym życiu. Zdaję sobie sprawę z tego ,że ciężko to wytłumaczyć .

Weźmy prosty przykład bardzo często dzieje się to na zasadzie „oko za oko” w jednym życiu ktoś jest mordercą, gwałcicielem generalnie mówiąc „złym” człowiekiem, a w innym przybiera odwrotną rolę czyli ofiary. Jakkolwiek to dziwnie zabrzmi dzięki temu doświadczeniu ma głęboko zakodowane, że już nie będzie zabijał, krzywdził, kradł, manipulował itp.

Te doświadczone , które zostały przerobione już nigdy nie wrócą .

Czasami pomocna jest terapia regresingu z mojego punktu widzenia bardzo ważne jest, aby osoba zainteresowana terapią regresyjną miała pewną dojrzałość by potrafiła wznieść się ponad ból i tak zwaną niesprawiedliwości dzisiejszego życia po to by umieć wybaczyć, zrozumieć i iść dalej nie rozgrzebując to co zostało ,,przerobione,,

Pamiętajcie o bardzo ważnej rzeczy aby , potraktować terapię regresyjną jako narzędzie, które może pomóc zidentyfikować przyczyny, których nie udało się rozwiązać w zwykły sposób.

Jeśli ktoś szuka podróży do poprzednich wcieleń dla zabawy, ciekawości lub z jakiejkolwiek innej pozycji ego, radzę tego nie robić.

0 komentarzy