Siódme niebo – czy istnieje czy to tylko wytwór wyobraźni

utworzone przez | cze 26, 2021 | Osobiste

Opowiem Wam o siedmiu poziomach egzystencji :

Fizycznym , astralnym, przyczynowym , mentalnym , zapisach Akashy ,mesjanski i buddyjski .

Jak wiecie, istnieje 7 poziomów świadomości, co oznacza, że ​​istnieje również 7 poziomów naszej egzystencji . Wszechświat, w którym żyjesz, składa się z siedmiu płaszczyzn. Czasami nazywane są również wymiarami. Płaszczyzna jest rozumiana jako subtelny stan, poziom lub obszar rzeczywistości. 3 płaszczyzny są konkretne, 3 abstrakcyjne i jedna neutralna, łącząc je wszystkie. Wyższe plany dotyczą czystej energii, miłości i prawdy, podczas gdy niższe plany dotyczą ich manifestowania.

Każda z tych płaszczyzn ma swój specyficzny rodzaj energii, znany jako wibracja. Płaszczyzna fizyczna wibruje najniżej, a płaszczyzna buddyjska najwyżej.

Płaszczyzna fizyczna.
Pierwszy z planów, który znasz najlepiej, ponieważ jest to twoja rzeczywistość. To miejsce, w którym doświadczasz solidności, odrębności, różnorodności i zapomnienia.

Energia na tej płaszczyźnie jest ograniczona do prędkości światła. Przedmioty i rzeczy są stałe, zdarzenia są uporządkowane przez czas, a przestrzeń utrzymuje stałą strukturę.

Płaszczyzna astralna.

Czasami nazywana także światem astralnym. Jest to miejsce, w którym możesz dowiedzieć się, czy kiedykolwiek doświadczyłeś NDE czyli doświadczenia bliskiego śmierci lub śmierć kliniczna, świadome sny. Natomiast OOBE to doświadczenia poza ciałem.

To miejsce, w którym łączysz się z innymi podmiotami i odrabiasz lekcje. Tutaj też możesz się porozumieć ze swoim bliźniaczym płomieniem . Żyją tu anioły, duchy i inne niematerialne istoty.

Niższa płaszczyzna astralna.

To miejsce, w którym porusza się twoja świadomość, kiedy śpisz, kiedy opuszczasz ciało .

Środkowy plan astralny.

Drugi poziom tej płaszczyzny to miejsce, w którym przebywasz pomiędzy cyklami życia. To tutaj dokonujesz przeglądu tego, czego nauczyłeś się z właśnie zakończonego życia i planujesz, co będziesz robić dalej. To tutaj wybierasz rodziców, wybierasz kolejną lekcję.

Wyższy plan astralny.

Trzeci poziom tej płaszczyzny to miejsce, w którym przechodzi, gdy kończysz płaszczyznę fizyczną. Na tym poziomie kontaktujesz się ze swoimi mistrzami i przewodnikami.

Płaszczyzna ta może być świadomie eksplorowana poprzez projekcje astralne, medytację i mantrę, NDE, świadome śnienie etc.

Na tej płaszczyźnie energia porusza się szybciej niż prędkość światła, ale wciąż jest ograniczona. Rzeczy nie są spójne, co oznacza, że ​​można przez nie łatwo przejść. Wydarzenia nie są uporządkowane według czasu, ale emocji. Oznacza to, że możesz np. zobaczyć krzesło, na którym siedział dziadek, które nagle zamienia się w telewizor. Może być tak dlatego, że np. twój dziadek miał taki sam stosunek emocjonalny do tego krzesła, jak ty do telewizora. Pamietaj przestrzeń ciągle się zmienia.

Akasha

Na tym poziomie masz swój pierwszy bezpośredni kontakt z wglądem w kroniki . Na tej płaszczyźnie zaczynasz pozbywać się swojego ego. Uczysz się intelektualnie lekcji o strukturze wszechświata. Następnie uczysz istoty astralne, jak pomagać w emocjonalnych lekcjach.

Tutaj również zaczynasz łączyć się z innymi bytami. Na tym poziomie wybierasz inną istotę jako bliźniaczą duszę. To połączenie popycha cię w kierunku płaszczyzny mentalnej.

To jest hologramowe archiwum wszechświata. Rodzaj energetycznego komputera, który przechowuje wszystkie doświadczenia we wszechświecie. To tutaj przechowywane są wspomnienia o wszystkim, emocje, doświadczenia fizyczne, myśli.
Jest to rodzaj biblioteki ze wszystkimi danymi. Ten zapis pamięta wszystkie doświadczenia .

Tak więc twoje fizyczne ciało ma zapis wszystkiego, czego doświadczyło w tym archiwum. Twoja pierwsza miłość, twoje pierwsze doświadczeni, a także twoje pierwsze złamane serce. Nic nie jest tak naprawdę prywatne, jak mogłoby się wydawać.
Jest to także siedziba twojej podświadomości , instynkt.

Płaszczyzna mentalna.

Jest to miejsce, w którym masz bezpośredni kontakt mentalny ze Źródłem, a także miejsce, w którym nadal łączysz się z innymi duszami i istotami, aby doświadczyć całkowitego połączenia. Na tej płaszczyźnie masz intelektualną percepcję całości
Na tej płaszczyźnie energia nie ma ograniczeń .

Płaszczyzna mesjańska.

To miejsce, w którym doświadczasz bezwarunkowej miłości do innych istot. Masz bezpośrednią, emocjonalną percepcję Źródła. Na tym etapie rozumiesz jedność wszystkich i uznajesz, że miłość do drugiego jest w rzeczywistości miłością do siebie.

Płaszczyzna buddyjska.

To miejsce, w którym cały wszechświat łączy się na poziomie energetycznym. Wtedy rozumiemy nieskończoność wszystkiego. Czyste piękno.

Energia nie ma tu rozpoznawalnego wzoru, a jej ruch ma postać stale zmieniającego się stanu istnienia. Rzeczy nie istnieją jako rzeczy. Nie ma formy, czasu ani przestrzeni.

Jest tylko twoja świadomość.

W wielu religiach świata, np. żydowskiej i muzułmańskiej, uważa się ostatnie siódme niebo, czyli siedzibę Żródła za najwyższą

Cała strefa doznań zapisywana jest w neutralnej sferze asymilacji wiedzy.

Wszystkie te płaszczyzny razem tworzą Wszechświat, w którym istniejesz.

0 komentarzy