Na dobranoc

utworzone przez | cze 24, 2021 | Anioły

Boski Stwórco / źródło miłości

Niech Boże światło / źródło miłości oświetli całą planetę, niech Boże źródło będzie zakotwiczone w każdej żywej istocie na tej planecie. Niech miłość przeniknie każdą duszę, każdą cząsteczkę, która tworzy życie na Ziemi. Niech miłość wejdzie w życie każdego człowieka i stanie się jednocześnie czynem i aktem. Bóg / żródło miłości wchodzi do naszych serc i czyni nas istotami pełnymi miłości, zrozumienia i wzajemnego szacunku. Miłość jest naszym nauczycielem i kieruj naszymi krokami ku pomyślności i wzajemnej pomocy na tej planecie.

Niech światło stanie się naszym chlebem powszednim i naszym życiem. Niech życie kwitnie na Ziemi tylko w miłości i zrozumieniu . Bóg / źródło miłości chroń nas przed czynami, które nie są zgodne z miłościi prawami niech będzie chronione wszystko, co żyje .
Oby wszyscy na Ziemi stali się świadomi i swoimi działaniami pomogli zakotwiczyć światło na Ziemi. Niech żadne naturalne złoża, które służą jako źródło energii, nie zostaną zniszczone i nadużyte tutaj na ziemi.

0 komentarzy