Sex intymność – temat wciąż tabu

utworzone przez | lis 21, 2021 | Psychologia

We współczesnym społeczeństwie nieustannie mówi się o seksie. Czasy, w których ten temat był tabu, już dawno minęły.

Mapowanie najbardziej wrażliwych części kobiety powinno być naturalną częścią pielęgnacji ciała. Przede wszystkim chcę, abyś nauczyła się samemu dbać o swoją kobiecą naturę, dbać o nią, rozpieszczać ją, mapować i podążać za nią z miłością.

Uwierz w siebie i nie bój się niczego. Wszystko, czego doświadczasz, odkrywając siebie, jest normalne .
Od jakiegoś czasu pracuję, aby pomóc kobietom, które chcą doświadczyć pięknego głębokiego, intymnego związku ze swoim partnerem i czerpać radość z kochania się zarówno ze swoim partnerem, jak i ze sobą oraz odzyskać zdrowie na wszystkich poziomach.

Kobieta świadomie kojarzy się z uczuciami, które gromadzą się na dnie miednicy. Niektóre miejsca są niewrażliwe, inne pełne przyjemności, inne pełne różnego rodzaju emocji, takich jak smutek, rozczarowanie, ból, złość …

Płeć żeńska jest otwarta i ma tendencję do gromadzenia i „zapamiętywania” różnych rodzajów doświadczeń.
Jeśli kobieta przeżyła bolesne doświadczenie w swoim życiu, spontaniczną reakcją jest „zamrożenie i nieczucie”.

Przejawia się to przez całe życie jako pewien, zwykle wszechobecny poziom napięcia i stresu.

Kochani , oddech, dźwięk, dotyk… to wszystko narzędzia, które zwiększają poziom energii, a więc to nic innego jak uczucia w naszym ciele. Jeśli „zamroziliśmy” ból z przeszłości, nie daliśmy miejsca na wyrażenie siebie i opuszczenie tego z ciała, to doświadczamy napięcia, często nie zdając sobie z tego sprawy.

Podświadomie sprzeciwiamy się również pogłębianiu intymności w związku bo to aktywuje dawny ból w pierwszej fazie.

Ta dynamika doświadczenia pojawia się nie tylko podczas ciężkich urazów, takich jak wykorzystywanie seksualne, trudne porody itp. Czasem wystarczą nawet pozornie niewinne bodźce, takie jak raniące słowa, gdy jesteśmy otwarci …
Nie zauważając tego świadomie, podświadomie „usztywniamy”, a następnie pieczętujemy w ciele odpowiednie uczucie, którego nie doświadczyliśmy ani nie wyraziliśmy.

Stosując technikę zwaną mapowaniem pochwy, budzimy wrażliwość tej delikatnej tkanki.
Jednocześnie z ciała uwalniane są przeszłe doświadczenia.

0 komentarzy