Serce , Wizualizacja , Radość z Życia

utworzone przez | kwi 16, 2021 | Rozwój Duchowy

Kochani nasze serce to najsilniejsze pole elektromagnetyczne pamietajcie o tym. Informacje, które są w nim przechowywane, wpływają na każdy organ i każdą komórkę ciała. Za każdym razem, gdy doświadczamy emocjonalnie napiętej sytuacji, nasze serce zaczyna promieniować do świata naszych przekonanań, które często są ukształtowane przez strach i zwątpienie w siebie. Natomiast pozytywne emocje, takie jak radość, wdzięczność, a zwłaszcza miłość, wprowadzają harmonię i porządek na płaszczyźnie duszy i ciała .

Wizualizacje są bardzo ważne dzięki nim świadomie tworzonymi i napędzanymi autosugestię. Powinniśmy używać wizualizacji jako narzędzia wspierającego, aby osiągnąć nasze cele, życzenia i marzenia. Jest to technika, w której pracujemy na poziomie naszej świadomości i programujemy naszą podświadomość.

Jeśli chcemy osiągnąć jakiś cel, zmianę przyzwyczajeń itp., Dlatego warto się tego nauczyć , gdyż bardzo szczegółowo możemy wyobraźić sobie sytuację, którą chcemy osiągnąć.

Kochani systematyczna wizualizacja wzmacnia naszą intencję przez to rozwijamy silniejszy nawyk psychiczny.. .
W ten sposób świadomie przygotowujemy się, aby w przyszłości sytuacja rozwijała się tak, jak ją wizualizowaliśmy, bez nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Pokaż życiu na wszystkie sposoby, że jesteś gotowy i otwarty na zmiany.

Moim zdaniem uzdrawiający potencjał wyobraźni jest niedoceniany, wyobraźnia to jedna z moich ulubionych technik. Nasz mózg nie jest w stanie rozróżnić, czy silne doznanie miało miejsce na poziomie naszej wyobraźni, czy też było to doświadczenie rzeczywiste. Ważne jest, aby dokonywać zmian i konkretnych kroków w fizycznej rzeczywistości w oparciu o znaczenie wewnętrznych obrazów.

Możemy wyrazić naszą intencję, połączyć się z naszym wnętrzem w zwykły sposób, a następnie pracować z pojawiającymi się obrazami.

Warto kochani zatem zacząć od poznania tajników medytacji , gdyż ona prowadzi nas do wyciszenia umysłu, uzyskania wglądu, pogłębienia koncentracji

0 komentarzy