Miłość własna ,jak to zbudować ?

utworzone przez | kwi 13, 2021 | Rozwój Duchowy


Istnieje wiele sposobów budowania miłości własnej i zdobywania pewności siebie.

Zobaczcie jakie to proste jeśli chcecie skorzystajcie

Przebaczenie sobie
Ważne jest, aby posiadać i brać odpowiedzialność za swoje działania. Ważne jest również, aby uczyć się i wzrastać na swoich błędach, zamiast karać siebie. Kiedy popełnisz błąd, ćwicz współczucie. Zamień błędy w lekcje i zaakceptuj je jako szansę na naukę i rozwój. . .

Wyznacz granice
Umiejętność wyznaczania granic i odmawiania . Jeśli są ludzie, którzy ciągle Cię stresują, denerwują lub ciągną w dół, powiedz im NIE to już koniec . Stworzenie przestrzeni pomoże Ci ocenić swoje relacje i zobowiązania oraz zdecydować, które z nich chcesz mieć w swoim życiu, a z którymi chcesz się pożegnać. Wybór należy tylko do Ciebie.

Połączenie się ze swoim wnętrzem
Oznacza to zwrócenie większej uwagi na siebie. Poprzez medytację, autorefleksję lub chwilę ciszy każdego dnia. Wtedy nawiązujesz kontakt ze swoim wewnętrznym światem. Naucz się to doceniać i cieszyć się tym.

Szczerze staw czoła swoim wewnętrznym przeszkodom i oporowi jaki masz za,, plecami ,,.
Większość ludzi nie lubi swoich słabości , ponieważ są czymś, co potępiają . Jednak jesteś tylko człowiekiem i przekonasz się, że poczucie niepewności i niepokoju reprezentuje uczucia z przeszłości, które można wyleczyć. W rzeczywistości chcą zostać uwolnione, jeśli dasz im szansę. Pierwszym krokiem w uzdrawianiu jest zajrzenie do wnętrza i rozpoczęcie procesu uwalniania.

Jeśli chcesz przeżyć prawdziwą wewnętrzną przemianę, uzdrowić swoją przeszłość, zwiększyć swoją pewność siebie, nauczyć się pracować ze swoimi emocjami i negatywnymi myślami i nie tylko, zacznij PODRÓŻ DO SIEBIE , która poprawi Twoją jakość życia we wszystkich dziedzinach.

Radzenie sobie ze starymi ranami
Możesz również nazwać to zaawansowanym leczeniem miłością własną i procesem uzdrawiania siebie. Kiedy zostaną uwolnione stare pozostałości negatywnych emocji, przekonasz się, że życie nabiera barw. Przestaniesz tkwić w urazie, bólu i bliznach . Przebaczenie przeszłości
Brak bólu, który można osiągnąć dzięki uzdrawianiu, daje właściwą podstawę do głębokiego i trwałego przebaczenia. Po pierwsze, akceptacja siebie i świadomość są wymagane, abyś zrobili wszystko, by osiągnąć własny poziom świadomości. Miłość własna nie zawsze jest całkowicie prostym i bezbolesnym sposobem, ale nie ma innego wyjścia, jak spojrzeć w oczy bólu i uwolnić go. Może to być nie lada wyzwanie, gdy ktoś Cię głęboko zranił, nie możesz całkowicie oddzielić się od poczucia winy, dopóki nie zaakceptujesz, że inni są uwięzieni w rzeczywistości, z której nie mogą uciec.

Zaakceptuj to, gdzie jesteś Tu i Teraz
Obecna chwila nie może istnieć bez usunięcia ciężaru, wspomnień i ran przeszłości. Należy zwrócić na to uwagę i rozwiązać problemy. Dobrym początkiem jest uświadomienie sobie i powiedzenie „Nie jestem już osobą, którą byłem w przeszłości.” Nie identyfikuj się ze swoją przeszłością.

Tworzenie relacji, w których czujesz się kochany i ceniony
Droga do bezwarunkowej miłości własnej nie powinna być samotna. Powinieneś iść z ludźmi, którzy odzwierciedlają miłość, którą widzisz w sobie. Prawdopodobnie w pewnym momencie rozejrzysz się i zdasz sobie sprawę, że nie wszyscy obko Ciebie są zsynchronizowani z Twoimi oczekiwaniami. Nie odrzucając ich !!! masz również prawo znaleźć ludzi, którzy rozumieją twoją ścieżkę, docenią Cię za to, kim jesteś teraz i kim chcesz się stać.

Jeśli chcesz poprawić jakość wszystkich swoich relacji,musisz najpierw uzdrowić swój związek ze sobą, nie wahaj się zacznij podróż w głąb siebie.

Wdzięczność
Wdzięczność i praktykowanie wdzięczności to sposób na budowanie miłości własnej. Jeśli potrafisz docenić w swoim życiu wszystkie dobre rzeczy, uczynki, ludzi, możliwości , które otrzymujesz, wtedy zmienia się twoja energia i stosunek do siebie, innych i samego życia. To otworzy twoje serce, a twoja miłość własna stanie się silniejsza i bardziej szalona.

Wdzięczność jest również jednym z najważniejszych sposobów na szczęście i nauczenie się życia w chwili obecnej Tu i Teraz.

0 komentarzy