Przebudzenie duszy

utworzone przez | kwi 19, 2021 | Dusza

Przebudzenie duszy to intrygująca koncepcja, którą można zdefiniować na różne sposoby. Wielu z nas nie potrafi tego opisać. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę naszą różnorodność. Jako jednostki pochodzimy z różnych kultur i mamy różne perspektywy rozwoju duchowego. Każdy z nas ma też unikalne cechy i skłonności, więc podróż jest inna dla każdego.
Kiedy otwieramy się na miłość, którą trzymamy w naszych sercach, budzimy duszę.
Każdy może połączyć się z kochającą energią duszy, aby uzyskać dostęp do wyższej prawdy i mądrości.
Uczymy się procesu, który nazywamy Duchowym Rozwojem .Pojęcie duchowego przebudzenia istnieje od wieków i można je zaobserwować w różnych kulturach i religiach na całym świecie.
Wielowymiarowy model naszej rzeczywistości można uznać za badanie uniwersalnej matrycy czasu i uniwersalnego drzewa życia.
Przejście między splotem słonecznym a sercem jest jednym z największych skoków w świadomości, jakiego możesz doświadczyć w swoim życiu.

Jest to przejście między indywidualną świadomością Jaźni a świadomością Ciebie jako części znacznie większego organizmu -wszechświata.
Ścieżka duchowa jest ścieżką nauczyciela. Kiedy zdajemy sobie sprawę, że możemy się czegoś nauczyć od każdego, rzeczywistość otwiera się i rośnie.
Jeśli zachowujesz się w sposób, który jest w równowadze z otaczającym Cię światem i starasz się wnosić wartość dla ludzi, będziesz „dobrym człowiekiem”.

0 komentarzy