Reiki – nauka pracy z energią

utworzone przez | gru 1, 2020 | Rozwój Duchowy

Osoby, które w naturalny sposób rozwinęli zdolności lecznicze dostrzegają przepływ energii przez swoje ciało i ręce, czasami używają tych samych lub podobnych technik pracy z energią, co osoby pracujące z reiki. Również osoby, które duchowo pracują nad sobą, wzmacniając swoje ciało, duszę i ducha w medytacji, mogą w pewnym momencie swojego rozwoju duchowego połączyć się z wibracją energii kosmicznej podobnej do energii reiki.
Konieczne jest jednak nastawienie do rozwijanych zdolności duchowych wypracowanych dzięki pracy duchowej, co do ścieżki indywidualnej i własnej metody uzdrawiania.
Reiki ma zakodowaną informacje o energii, która jest przekazywana podczas inicjacji od nauczyciela do ucznia i dlatego nie mogą być te,, informacje energetyczne,, przekazywane osobą postronnym bez odpowiedniego szkolenia .
Natomiast każdy może nauczyć się pracować z energią reiki, nie ma potrzeby posiadania żadnych specjalnych wrodzonych zdolności. Gdyż sam system energetyczny, wypełniając ciało wysoką wibracją energii, za pośrednictwem nauczyciela reiki, tworzy zdolność, która pozwala ciału przekształcić otrzymaną uniwersalną energię kosmiczną w harmonizującą, leczniczą wibrację miłości.

Napełnianie osoby tą wysoką wibracją nazywane jest inicjacją.
Możliwe jest również pobudzenie energii na odległość, kontakt nauczyciela z uczniem nie musi być fizyczny, wystarczy kontakt jego duszy, który powstaje na dowolnej odległości, gdy przepływa wysoka wibracja energii.
W klasycznym systemie nauczania inicjacja odbywa się jednak na kilku poziomach.
Równie ważną częścią szkolenia jest część praktyczna.
Kolejny stopień , który odbywa się po trzech miesiącach daje możliwość pracy ze znakami .Jest to bardzo odpowiedzialne więc należy traktować to poważnie.
Na trzecim stopniu Mistrzowskim poznaje się kolejne znaki i sposób jak przeprowadzać inicjację na innych osobach ,które przystąpiły do kursu Reiki.
Reiki wpływa również do wyższych ciał energetycznych i duchowych. Przyspiesza to rozwój duchowy i pomaga na osobistej ścieżce duchowej.
Każdy możliwość zostania profesjonalnym nauczycielem reiki, Uzyskując Prawo do Nauczania Reiki od swojego nauczyciela po tym, jak nauczy się umiejętności przekazywania reiki innym ludziom. Wtedy tylko od niego zależy, jak wykorzysta swoje umiejętności. Oby zgodnie z etyka i czystym sercem .
Czego Wam z całego serca życzę .

0 komentarzy