PODŚWIADOMOŚĆ

utworzone przez | gru 1, 2020 | Rozwój Duchowy


Kochani podświadomość jest jak repozytorium wszystkiego, czego nie ma obecnie w naszym świadomym umyśle .
Przechowuje ona wszystkie nasze poprzednie doświadczenia życiowe, nasze przekonania , nasze wspomnienia, nasze umiejętności, wszystkie sytuacje, przez które przeszliśmy i wszystkie obrazy, które kiedykolwiek widzieliśmy, ale także wszystkie dźwięki, które usłyszeliśmy i wszystko, co zwróciło naszą uwagę. życie.
Podświadomość jest jak Twój autopilot.
Osoba odnosząca sukcesy dobrze wie, że można mieć wszystko i że na większą cześć życia można wpłynąć .


Zatem nasuwają się pytania .

Jak możemy zmienić naszą naturę?

Jak możemy zmienić naszą rzeczywistość?


Odpowiedz prosta najskuteczniejszym sposobem zmiany swojego życia jest zmiana podświadomości poprzez wewnętrzną zmianę wzorców umysłu.To kochani każdy z Was potrafi.
Pamiętajcie nasz umysł składa się z dwóch części: świadomej i podświadomej . Część podświadoma determinuje nasze życie w około 84%.
Dlatego nasze zachowanie jest w większości automatyczne. Inne decyzje są podejmowane świadomie co za tym idzie w umyśle. Natomiast warto podkreślić ,że podświadomość ma ogromny wpływ na świadomy umysł.

To tak jak jazda autem na początku ciężko ,sprawdza się wszystko kilka razy ,za nim się je odpali analizuje się wszystko .Jak uruchomić sprzęgło ,jak zmienić bieg ,światła ,pasy etc .Po jakimś czasie dochodzisz do wprawy robisz wszystko z automatu już nie musisz się tak koncentrować na tych rzeczach jak na początku, czyli wniosek prosty wszystko zostało zakodowane w podświadomości .Analizując dalej coś co stało się ,,nawykiem,,świadomie zwolniło umysł .Dlatego można skupić się tym samym na innych czynnościach podczas jazdy.
Więc dlatego jest też teoria ,że nasz mózg potrafi wszystko kodować .To o czym myślimy prędzej czy szybciej się zamanifestuje .Coś powtarzane w kółko nabiera znaczenia i nie ważne czy to pozytywne czy negatywne .
Pierwszym krokiem do wspaniałego życia jest uświadomienie sobie, że możemy zrobić wszystko. Ważne by wyzbyć się ograniczenia.
Podświadomość jest jak wielki bank pamięci, który przechowuje nasze przekonania, wspomnienia i doświadczenia życiowe. Informacje przechowywane w podświadomości zawsze wpływają na zachowanie i działania w różnych sytuacjach.
Istnieje wiele sposobów przeprogramowania podświadomości.
Więc uważajmy na to,co widzi i słyszy nasz umysł. Dbajmy o swoje otoczenie. Każdy negatywny aspekt wpływa na wszystko począwszy od negatywnych ludzi po negatywne wiadomości .

Na koniec kochani pamiętajcie Fale mózgowe są naprawdę niesamowite .

0 komentarzy