Psychosomatyka

utworzone przez | wrz 10, 2021 | Nauka

Cały wszechświat zbudowany jest z energii, a nasze ciało nie jest wyjątkiem.

7 głównych czakr odgrywa ważną rolę w harmonii z całym wszechświatem i ma wpływ na zdrowie naszego ciała.

Siedem czakr zapewnia odpowiednią równowagę energii dla każdej części ciała, umysłu i ducha.

Ucząc się o siedmiu podstawowych czakrach, możesz być bardziej zestrojony z naturalnymi cyklami energetycznymi swojego ciała.

Możesz wykorzystać te informacje, aby połączyć równowagę fizyczną, emocjonalną i duchową. Dzięki tym odkryciom możesz zacząć harmonizować swoje czakry i żyć zdrowym i harmonijnym życiem.

W psychosomatyce traktujemy człowieka jako połączenie ciała, umysłu i duszy. Dlatego ważne jest, aby skupić się na systemie energetycznym czakr, ponieważ jest to kolejna część jednej całości. Jesteśmy nie tylko ciałem z ciała i kości, ale mamy również formę energetyczną, a to jest nasza dusza i świadomość. Same myśli i emocje są strukturami energetycznymi.

Każda choroba ma swoją przyczynę i dlatego ważne jest, aby skupić się na holistycznym połączeniu wszystkich systemów, które się z nami łączą. Psychosomatyka pokazuje nam, w jakim obszarze mamy problem i na co konkretna choroba lub problem zdrowotny wskazuje w naszym życiu. Rozwiązanie zawsze tkwi w nas, więc musisz dokonać wewnętrznej zmiany .

Przyczynami problemów psychosomatycznych i chorób mogą być na przykład konflikty w związkach, tłumienie emocji, nasze wewnętrzne przekonania, podświadome blokady, traumy, brak miłości i uwagi, problemy w pracy, stres i wiele więcej…

Jeśli naprawdę chcemy być uzdrowieni, nie wolno nam ignorować ,,komunikatów jakie wysyła nasza dusza,, która czasami krzyczy „cześć”, coś tu jest nie tak, zrób coś ….

Dlatego czas na wewnętrzne zmiany po to, aby zrozumieć, zaakceptować i zmienić nastawienie. Żadne cudowne lekarstwa ani zioła czy inne naturalne środki nie pomogą nam uzdrowić. Całkowite uzdrowienie polega na tym by znaleźć przyczynę, zrozumieć ją, zaakceptować i wyeliminować, tylko w ten sposób uzdrowimy nasze dusze i pozbędziemy się choroby na poziomie fizycznym. Psychosomatyka pomaga nam i wskazuje kierunek, gdzie i na jakim obszarze leży przyczyna naszej choroby.

Podświadomość kontroluje 95% naszego życia, w tym wszystkie procesy zachodzące w organizmie, takie jak oddychanie, bicie serca, dotlenienie organizmu .. . Wszystko to robi za nas nasza podświadomość. Ale co, jeśli do naszej podświadomości dostaną się programy i przekonania, które utrudniają lub wręcz uniemożliwiają naszemu ciału proces naprawczy ,a tym samym leczenie?

0 komentarzy