W objęciach Quantum Energii

utworzone przez | wrz 14, 2021 | Medycyna kwantowa

Energia kosmiczna jest naszym nieograniczonym źródłem i nieskończonym zapasem witalności, inspiracji, kreatywnych pomysłów i bogactwa, które prowadzą do pełnego i szczęśliwego życia. Energia kosmiczna nigdy nie jest przyczyną chorób, niedoborów czy innych ograniczeń. Wszystkie problemy są spowodowane ignorancją, złym myśleniem, obojętnością lub złym wyborem.

Energia kosmiczna to źródło Twojego zdrowia, bogactwa i sukcesu.

Zewnętrzny świat i nasze wewnętrzne doświadczenia są projekcjami naszych wewnętrznych wizji mentalnych.

Cokolwiek wyobrażasz sobie i czujesz jako rzeczywistość, to naprawdę staje się rzeczywistością. Każdy ma prawo do wszystkiego, czego potrzebuje do szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Wszystko zależy od intensywności wyobraźni i siły , a nie od czynników zewnętrznych.

W każdym człowieku kryje się niewyczerpane źródło nieograniczonych możliwości. Ten, kto jest świadomy tej dynamicznej siły twórczej i swojej mocy kształtowania świata zewnętrznego, może zacząć realizować swoje pragnienia, jeśli użyje owocnie wyobraźni. Kolejny warunek to dostrojenie się do częstotliwości nieskończonego życia, miłości i mądrości.

Moc kosmicznej energii czyni cuda. Myśli mają moc twórczą, więc to, co myślisz o sobie i innych, wytwarzasz także we własnym życiu i doświadczeniu. Mowa wewnętrzna musi być zawsze zgodna z życiowym celem lub pragnieniem. Wtedy Twoja wewnętrzna mowa zamanifestuje się na zewnątrz i twoje pragnienie się spełni.

Źródło kosmicznej mocy jest w każdej chwili otwarte dla każdego, kto się do niego zwróci.

Twoja podświadomość kontroluje twój sukces lub porażkę.

To, co decyduje i co tworzy inne powiązane myśli i co powoduje praktyczne zmiany, to podświadomość, a nie logiczna świadomość. Dlatego konieczne jest przeprogramowanie swojego myślenia na ponadprzeciętne bogactwo lub na cokolwiek innego, czego pragniesz. Tylko bogate myślenie może stworzyć bogactwo.

Podświadomość ma zdolność twórczą …

Rozmowy wewnętrzne, obrazy myśli i wyobrażenia sprawiają, że każde Twoje życzenie jest widoczne. Wiara w sukces stanie się rzeczywistością, podobnie jak każde życzenie, które przyjmujesz tak, jakby już się spełniło. Każde życzenie, które przyjmujesz tak, jakby zostało już spełnione, stanie się w ten sposób rzeczywistością.

Pieniądze, sukces, zdrowie i cokolwiek są mentalnymi pomysłami, a twoja wewnętrzna mowa je zrealizuje. Poprzez ciągłe powtarzanie sformułowań pożądanych stanów są one wydrukowane w podświadomość, a następnie realizowane w praktyce. Ta zasada i autosugestia powodują również chorobę i uzdrowienie.

Podświadomość zawsze przyjmuje z przeciwnych idei tylko te z dominujących obrazów myśli. Jeśli istnieje konflikt między pragnieniem a wyobraźnią, wyobraźnia zawsze wygrywa. Dlatego myślenie i uczucia muszą być dominujące, spójne i pozbawione sprzeczności.

0 komentarzy