Przeszłości nie da się zmienić , natomiast przyszłość kształtuje nasze myślenie w teraźniejszości.

utworzone przez | wrz 8, 2021 | Rozwój Duchowy

Przebacze jest bardzo istotne , tego nie da się ominąć. Jeśli nie wybaczysz, nie zostaniesz uzdrowiony. Jeśli nie zostaniesz wyleczony, będziesz cierpieć i poznasz ból. Jeśli twoja niezdolność do przebaczenia trwa przez długi czas, osłabniesz i w końcu zachorujesz, a to może prowadzić do długotrwałego cierpienia .

Ponieważ niemożność przebaczenia jest dla trująca , podam kilka kluczy , aby to zrozumieć.

Przebaczenie oznacza uleczenie ciała i duszy , pamiętaj przebaczenie nie dotyczy innych osób lub wydarzeń, które mogły cię w jakiś sposób skrzywdzić. Chodzi tylko o to, by dać sobie możliwość uzdrowienia poprzez zastąpienie smutku , bólu ,rozczarowań miłością. Pamiętaj wszystko, co robisz, robisz wyłącznie dla siebie !!! Możesz myśleć, że to dla innych, ale w końcu wpływa to na ciebie pozytywnie lub negatywnie. Twoja najwyższa osobista moc to zdolność do zmiany .Przeszłość nigdy nie wraca, by mieć na ciebie wpływ kiedy pozwolisz jej odejść. Przeszłość to tylko myśl w twoim umyśle. Jeśli pozwolisz, aby ta przeszłość trwała do chwili obecnej, wtedy twoja chwila zostanie zatruta, a przyszłe chwile zostaną zniszczone.
Teraz jest czas, aby dać sobie możliwość uzdrowienia poprzez zmianę procesów myślowych. Nadszedł czas, aby wybrać swoje myśli. Wybieraj tylko te wspomnienia, w których w twoim życiu była obecna miłość. Puść wspomnienia, w których strach zdominował życie. Masz moc, by zmienić to !!! Możesz w cudowny sposób przejść od strachu , bólu do miłości.
Pamiętaj , każdy emocjonalny ból, który odczuwasz, jest zaprzeczeniem miłości. Boli, kiedy nie jesteś tym, kim naprawdę jesteś czyli miłością. Jeśli nie jesteś miłością, to się boisz i tak w kółko .Twoja dusza jest miłością , kiedy nie jesteś miłością, Twoja dusza nie może pokazać, kim naprawdę jesteś. Jeśli wybierzesz miłość, ból zniknie. Jeśli zaprzeczysz miłości, pojawi się ból. Przebaczenia musi otworzyć Twoje serce ,wszystko robisz dla siebie. Każda dusza wchodząca do ciała ma pewien stopień świadomości.

0 komentarzy