Przebudzenie duchowe to wewnętrzna podróż , która poprowadzi nas do samopoznania i wyzwolenia .

utworzone przez | sie 11, 2023 | Bez kategorii

Samorowzój poprowadzi nas to do ponownego przemyślenia naszych struktur mentalnych i pozbycia się blokad emocjonalnych, które już nie służą nam do kroczenia nowym odcinkiem drogi.

W tej podrózy musimy wziąć pod uwagę pewne rzeczy, ponieważ są tam informacje, które pomogą nam pomóc lepiej zrozumieć, jak pracujemy, jak działa wszechświat ,a przede wszystkim dadzą wskazówki jak pokierować naszą ścieżką samoleczenia.

Pierwszą rzeczą, którą musimy wiedzieć, jest to, że nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności, istnieje synchroniczność.

Wszystko, co nas spotyka, możemy przyjąć za przewodnik, wystarczy, że „ będziemy obecni tu i teraz” i potrafimy wsłuchać się w przesłanie, jakie niesie nam każda sytuacja.

Podświadomość przyciąga okoliczności zgodnie z przechowywanymi w niej informacjami. Programowanie, które mamy, pochodzi z przeżytych doświadczeń, wyuczonych od naszych przodków, zaszczepionych społecznie, z karmy lub poprzedniego życia itp .

Na przykład, możemy wprowadzić negatywne programowanie dotyczące bogactwa opierając się na starym wzorcu „nie zasługujesz na nic, nie zasługujesz na bogactwo”, więc nasze życie jest ciągłym ograniczeniem materialnym .

Jednak jest dobra wiadomość możesz wejść w pozytywne programowanie dotyczące tego samego tematu „Zasługuję na wszystkie dobre rzeczy, które mogą potrzebuje ”, tym samym wkroczysz w program : życie jest ciągłym przepływem bogactwa i dostatku.

Pamiętajcie jest to ważny aspekt dotyczący nieświadomości, która tworzy synchroniczności, generując i przyciągając zdarzenia, które są odzwierciedleniem przechowywanych w nas informacji.

Gdyż Wszechświatem rządzą prawa i zasady, które działają nawet wtedy, gdy im zaprzeczamy lub je ignorujemy.

Jesteśmy twórcami naszego życia i naszego przeznaczenia, w nas jest zdolność do tworzenia pozytywnego lub negatywnego życia . Wszystko, co myślimy, czujemy lub wierzymy, jest przechowywane w naszej podświadomości, z której projektowane i tworzone jest nasze życie.

Także jeśli chcesz żyć w wszelakim dobrobycie musisz się wyzbyć ,,starych implantów ,, tak to w kwantyzacji określamy .

Implanty ograniczeń to tak zwana ,,opaska,, na oczy, która nie pozwala zobaczyć „prawdy”, możesz zobaczyć tylko wirtualną rzeczywistość generowaną przez program, który przez twoją ignorancję dominuje nad tobą i zarządza tobą do woli i hula sobie jak chce .

Pamiętaj ,, implanty,,są zakotwiczone w twoim ciele energetycznym i blokują drogę do wyższych częstotliwości, które pomagają ci ponownie połączyć się ze swoją Istotą, a tym samym móc obudzić się z tego snu.

,,Implanty,, to przyrzeczenia, przysięgi, śluby ubóstwa, czystości, posłuszeństwa itp., wszelkiego rodzaju umowy, które zawarłeś i pozostawiłeś niezapieczętowane pamiętaj to dotyczy obecnegi i przeszłego życia .

Dam Wam prosty przykład do przemyślenia :

Strach jest najgorszym z implantów ograniczeń, który zagnieżdża się w naszych sercach .

Strach jest generowany przez życiową udrękę, niepokój i niepewność, która pojawia się, gdy oddzielasz się od swojej duszy, odłączasz się od swojej Istoty i wiadomo osiada się w podświadomości, skąd wyłania się i aktywuje spontanicznie.

Wszystkie negatywne myśli i uczucia przyciągają pasożyty, larwy astralne i wirusy energetyczne, które dostają się do twojego ciała i żywią się tą energią, którą dostarczasz, nie będąc tego świadomym .

Przytoczony tekst pochodzi z wykładów w Quantum Academy Heling Mind and Body i Quantum Soul Therapy © 2022 Quantum Soul Therapy All rights reserved

Zdjęcie źródło internet

Może być ilustracją przedstawiającą 1 osoba

Wyświetl statystyki i reklamy

Promuj post

Lubię to!

Komentarz

Udostępnij

0 komentarzy