Energia Quantum

utworzone przez | wrz 19, 2023 | Medycyna kwantowa

Chociaż fizyka kwantowa staje się coraz bardziej popularna, niektóre koncepcje nadal pozostają wątpliwe. Chociaż uzdrawianie kwantowe jest złożonym procesem, można wyjaśnić, na czym polega i jak działa w kilku słowach .

Fizyka kwantowa sugeruje, że wszystko jest energią. Kwanty to nic innego jak najmniejsze składniki tej energii. Uzdrawianie kwantowe to interakcja wewnętrznego ja z podstawowym poziomem rzeczywistości. Uzdrowienie tą metodą następuje naturalnie i harmonijnie. Dzieje się tak, ponieważ wynika to z intencjonalnego połączenia świadomości z wymiarem kwantowym.

Wymiar kwantowy możemy definiować na różne sposoby: matrix, wszechświat, Tao, energia punktu zerowego, duch świata czy Bóg. Możliwość uzdrowienia nie jest dana wybranej osobie. Jest to naturalna cecha każdego człowieka, oparta na miłości i istocie siły życiowej.

Nasówa się zatym pytanie ?

Co dzieje się podczas uzdrawiania kwantowego?

Podczas terapii kwantowej praktyk utrzymuje silne pole energetyczne w połączeniu ze Źródłem kwantowym . Przesyła poziom wibracji, synchronizując go z poziomem odbiorcy. 

Warto pamiętać, że energia jest sprawą drugorzędną w stosunku do myśli dlatego poziom mentalny jest bardzo ważny .

0 komentarzy