Nowy Świat

utworzone przez | maj 14, 2021 | Rozwój Duchowy

Celem wszystkich dusz jest Wniebowstąpienie, połączenie się i zestrojenie z czystą boską energią Źródła. Połączenie nowej świadomości, która wyobraża sobie świat duchowo, a nie materialnie. To jest Boska aktywacja Twojego duchowego przebudzenia. Potężna transformacja, która budzi zakodowane dane, aby wyrównać ludzkość. Nasze Świetliste Ciało jest nośnikiem naszego duchowego przebudzenia.

Lightworkers przybyli na Ziemię w rekordowych ilościach, aby pomóc w ułatwieniu podróży tym ,którzy się przebudzają. Zdają sobie sprawę, że takie jest przeznaczenie ludzkości, taka jest nasza zdeterminowana ścieżka życiowa lub cel realizacji planu życiowego. Przeznaczenie, w przeciwieństwie do losu, ma element wyboru. Przeznaczenie można bowiem traktować jako z góry określoną ścieżkę życiową lub cel życiowy. Wyzbądź się uczucia zniechęcenia przez obecny Chaos .Pamiętaj konieczny jest proces, aby oczyścić ograniczające przekonania, które wiążą potencjał ludzkości.

Energia Wzniesienia

W miarę jak wznoszenie trwa, ciało fizyczne zaczyna przekształcać się w ciało świetliste, ponieważ zmiany zachodzą na poziomie komórkowym, dostosowując się z anatomii 3D opartej na węglu do formy opartej na krysztale 5D. Gdy twoje ciało stopniowo się asymiluje, wchłania zwiększone światło przebudzenia.

Pamiętajcie wasze Świetliste Ciało, wasza Merkaba, jest krystalicznym mostem piątego wymiaru, Ery Wodnika mądrości i boskiej miłości. Celem jest stworzenie Wszechświata opartego współpracy, a nie rozproszeniu, oddzieleniu i podziale.

Przebudzenie, pogłębianie duchowości są częścią procesu wniebowstąpienia, aby bardziej zestroić się boskością. Ścieżka większej świadomości,jedności. Ponieważ promienie na planecie zawierają wielkie energie, aby pomóc ludzkości w jej drodze do prawdziwego Ja. Jest to podróż przypominająca o tym, kim jesteś, to potrzeba świadomości, aby ułatwić przebudzenie.

Przebudzenie to wewnętrzna wiedza, że jesteśmy Jednym i Wszystkim !!

Błogosławieństwa

Kalibracja Świetlistego Ciała jest nośnikiem energii Światła, ponieważ ludzkość ewoluuje, wielu poszukiwaczy mądrze szuka odpowiedzi z przeszłości. Nauki starożytnej mądrości zastąpią nasze obecne błędne przekonania i dogmaty starożytnymi prawdami Mistrzów. Umożliwienie ludzkości zobaczenia fałszu kontroli, odrzucenie przekonań, które wiążą, kontrolują i krępują duszę.

Z podwyższoną świadomością zaczynasz zastępować „ja” jaźni ego na „my”, gdy ewoluujesz w świadomości jedności. Duchowe połączenia będą się pogłębiać, gdy Twoje Serce otworzy się na Twoje prawdziwe ja, Twoją rdzenną esencję. W dalszym ciągu mądrze korzystaj ze swojego przewodnictwa, intuicji i duchowego rozeznania, aby szukać odpowiedzi. Nie dajcie się zwieść przez tych, którzy trzymają się Starego Paradygmatu !! szukajcie odpowiedzi !!

Nasiona zasiane dawno temu, pobudzone Boską energią miłości, zalewają naszą planetę Ziemię.

Może to na obecną chwilę nie zgadza się z tym, czego obecnie jesteś świadkiem, ale zniszczenie starego jest niezbędną częścią naszej ewolucji. Zachowaj odwagę i wiarę w swoim sercu, wiedząc, że wszystko zostanie ,,objawione,,.

Na początku te zwiększone energie mogą powodować zamieszanie .

Wszystko jest częścią planetarnej jedności dla całej ludzkości, aby narodziła się Nowa Ziemia z obfitością naszego pierworodztwa.

Wewnętrzna siatka Świetlistego Ciała zacznie promieniować światłem, ono zacznie łączyć ciało fizyczne, emocjonalne ciałem z duchowym. Twój wzmocniony stan energetyczny

pomoże ciału wchłonąć zwiększone światło. Cała ludzkość znajduje się w procesie przejścia, ewoluując w kierunku podwyższonego poziomu świadomości.

Kiedy odrzucasz i odłączasz się od starych przekonań uwarunkowań doświadczysz namacalnych zmian. W chwili narodzin wszystkie dzieci są wolne od uwarunkowań, to przez dzieciństwo i okres dojrzewania powoli stają się uwarunkowane, aby myśleć w określony sposób. Często z powodu przekonań społecznych, religijnych i rodzinnych przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Kiedy te zostaną uwolnione, wszystko zacznie się zmieniać. Zaczynasz wchodzić w stan neutralności. W tym stanie jesteś otwarty na nowe myśli i przekonania. Ci, którzy są zgodni z Nową Erą, otwierają przestrzeń dla oświeconych myśli, które mogą zapuścić korzenie.

Energia zaawansowanych myśli Ery Wodnika jest energetycznie dostępna dla wszystkich w trakcie tego Wymiaru.

Podczas transformacji zachodzą istotne zmiany. Strumień Nowych Częstotliwości wpływa na organizm energetycznie i fizycznie.

Wszystko zależy tylko od Was na ile jesteście gotowi zmienić życie

0 komentarzy