Otwórz duszę , serce , oczy

utworzone przez | maj 14, 2021 | Rozwój Duchowy

Gdy gwiazdy i planety ustawiają się w jednej linii, aby oświetlić ścieżkę Naszego Wniebowstąpienia masowego, globalnego uzdrowienia, Kosmicznego tańca boskiego światła. Pamiętajcie Światło w każdym z nas zaczyna świeci jaśniej, osłabia cień.

Wydarzenia kosmiczne będą nieustannie otaczać nas w Fioletowym Płomieniem Wniebowstąpienia, ponieważ te głębokie energie wywołują różne, reakcje emocjonalne dlatego wejdź w stan transmutacji , by wznieść się na wysokie wibracje to już ten moment , to już ten czas obudź się . Ilekroć następuje aktywacja zwiększonego Światła w nas lub w Kosmosie, tworzy niesamowitą moc , pozwalając na uwolnienie bólu.

Niebo nie jest snem, który żyje w gwiazdach. Kiedy zaczniemy przypominać sobie, kim jesteśmy i dlaczego tu jesteśmy , że jesteśmy synami i córkami, braćmi i siostrami Światłości. Dużo rzeczy zacznie nabierać kolorów.

Wszyscy, którzy tu są, mają jakiś cel podczas duchowego przebudzenia Ziemi, element boskiej układanki. Przebudzenie, choć może wydawać się chaotyczne, jest to przeznaczenie naszej Duszy.

Kiedy uwolnimy się od przestarzałego paradygmatu, dawne wierzenia ograniczające nie będą już rezonować. Ponieważ jest to Nowa Era większej Wolności, Era Jedności Świadomości, jak Era Ryb materializmu wciąż się rozpuszcza.

Kiedyś gdzieś wyczytałam ,że w astrologii termin tranzyty odnosi się do ciągłego ruchu planet, ich stanowiska są powiązane z naszą aktualną rzeczywistością osobistą . Tak samo jak cały świat! Wszystko co niezrozumiałe, mają głęboki wpływ na nasze życie. W tej Nowej Erze, Złotym Wieku, w którym obecnie przebywamy, wynik jest na większą skalę. Dopasujemy się do 3 takich samych tranzytów z przeszłości, które oferują ogromną zmianę.

To jest czas, aby trzymać w sercu Nadzieję na „ że wszystko, jest możliwe”, kiedy współtworzymy z energią Miłości w naszych sercach!

Nowa wizja naszej planety wymaga, aby każdy zrobił krok naprzód i zaoferował coś od siebie czyli tak zwane ziarna, które zasadzimy dzisiaj dla przyszłych zbiorów naszego wewnętrznego ogrodu.

Kotwiczenie i wybaczenie wszystkiego co miało miejsce w przeszłości jest fundamentalne wykracza poza wszystko. Globalne uzdrawianie zaczyna się od tego, że Nasz wewnętrzny ogród potrzebuje uwagi, aby ewoluować. Nasza podróż samoświadomości również musi się zdekonstruować, aby rosnąć i przynosić owoce zdobyte dzięki współczuciu, wybaczaniu i uwalnianiu się od blokad . Nasza zbiorowa pozytywna energia jest katalizatorem, na który czeka Matka Ziemia

0 komentarzy