Moje postrzeganie świata duchowego . Nowe życie świadoma Ja świadomi Wy

utworzone przez | sty 28, 2021 | Osobiste

Staram się uczyć innych tego, co sama robię. Staram się, aby to, co myślę, co mówię i co robię, było takie samo w kontekście świata duchowego .Nie raz , nie dwa mnie kopano , hejtowano ,rzucano klątwy na mnie mimo wszystko nadal mam otwarte serce i nie poddam się .

Dążę do czystej duchowej drogi bez nieetycznych skrótów i nieczystych rozgrywek , i tego samego staram się uczyć innych ludzi. Zdecydowanie odrzucam wszelkie próby kontrolowania energii woli i świadomości lub manipulowania innymi istotami. Chronię swoją wolność i niezależność i staram się dbać by każdy miał takie samo prawo.

Nie tocz wojny odejdź na bok , jednak jeśli trzeba broń się .

Każdego dnia pracuję swoim życiem tak, aby było to dobre dla mnie, a jednocześnie dla innych i całego Wszechświata. To, co mówię innym, to nie tylko nauka i czytanie informacji. Przede wszystkim przekazuję to, co dostrzegam intuicją, dzięki dwukierunkowej komunikacji z istotami , Świadomością Kosmiczną.  Nie istotne czy to teraźniejszość, czy spoglądanie w przeszłość ważne aby być świadomym procesu oczyszczania karmy.

Dla każdego kto chce otwiera się nowa duchowa ścieżka. Tylko od nas samych zależy jak nią będziemy podążać . Czy zaczniemy żyć zgodnie z celem duszy , czy dalej będziemy w destruktywny sposób nisczyć szansę na własny rozwój .

Pamiętajcie duchowej płaszczyzny świata nie można dostrzec zwykłymi zmysłami. Natomiast , niektórzy ludzie potrafią rozpoznać, poczuć tę niewidzialną poświatę . 

Często nazywa się to szóstym zmysłem, duchowy czyli zmysłem postrzegania duchowego tła świata. 

Duchowy zmysł może mieć kilka form. Niektórzy dostrzegają elementy w postaci symbolicznych obrazów. Inni natomiast słyszą słowa ,dźwięki , czasem czują zapachy . Jeszcze inni mają dar telepatycznej komunikacji lub automatycznego pisania.

Przebudzenie może być wynikiem świadomej pracy nad sobą, nad własnym bytem, ​​bez żadnych oczywistych przesłanek od urodzenia i na odwrót .

Warto pamiętać ,że warunkiem rozwoju zdolności postrzegania duchowego świata jest wewnętrzna równowaga, czystość moralna, dobroć intencji gdzie nie zawsze to nam wychodzi .

Jesteśmy Tu i Teraz po to by móc wszystko zmienić – to jest bardzo istotne.

Jeśli zamierzamy pomagać, oczyszczać, leczyć, wtedy przyciągnę pomoc wyższych istot światła, a one nam pomogą. Natomiast jeśli budujemy coś na zawiści i kłamstwie istoty nie zbliżą się nawet na centymetr .Takie są zasady duchowego światła.

Jeśli zbłądziliśmy świadomie , przeprośmy bez względu na to jak kogoś skrzywdziliśmy . Jeśli nas skrzywdzono starajmy się wybaczyć .

Kiedy wejdziesz na wznoszącą się ścieżkę duchową, automatycznie zaczniesz oczyszczać się karmicznie.

Ciemność przeciwko światłu, zło przeciwko dobru. To nie tylko znak, który ma odróżniać dobrego i złego człowieka. Są to żywe systemy zbudowane na różnych rodzajach energii i znacznie różniące się podejściem do życia.Czasem trudno jest wyjść z tego błędnego koła. 

Zapukaj do serca , a otworzą się przed Tobą dzrzwi. Jakie to wszystko zależy od twoich intencji, nawet tych najbardziej ukrytych. 

Każdy jest tego w pełni świadomy, zanim zdecyduje się zacząć poznawać duchowy świat. Jeśli swoimi pierwotnymi intencjami przyciągniesz pomoc wyższych istot i wyższych energii światła, zaczniesz wznosić się duchowo.

Lepiej zrozumiesz swoje życie i wydarzenia, które się w nim pojawiają. Będziesz dążyć do lepszego zdrowia i większej wewnętrznej równowagi, stabilności i harmonii.

Jeśli przyciągniesz zło ,a tym samym niskie wibracje będziesz żyć w destrukcji .

0 komentarzy