Każdy ma własne sumienie

utworzone przez | sty 30, 2021 | Osobiste

Reinkarnacja temat nie do końca znany …

Czym tak naprawdę jest reinkarnacja?

Pamiętajcie kochani nasza dusza pozostaje ta sama, ale zmienia się świadomość, umysł, ego, imię, charakter, płeć.

Dlatego że odradzamy się zawsze jak ktoś inny. W związku z tym zachowujemy różne urazy , które musimy przerobić .

Pamiętajcie ,że za każdym razem rodzimy się w różnych rodzicach, w innym środowisku, oczywiście nawet historycznie to bardzo istotne .

Natomiast , dusza pozostaje ta sama, niezmienna. Nasówa się pytanie więc kim my jesteśmy? Osobą, która jest zawsze inna?

Dusza, doskonałą istotą zawsze czysta, wszechmocną hmmmm?

Osobiście myślę, że to drugie , ale nie musicie się ze mną zgadzac to tylko moje jakieś doświadczenia powiecmy praktyczne . Idźmy dalej w temat …

Po co więc trzymać się czegoś, co ciągle się zmienia i nawet nie należy do nas?

Moje zdanie jest następujące , ale znów pamiętajcie nie musicie się z nim zgadzac …Przede wszystkim jesteśmy duszami. Jesteśmy jej doskonałością, jesteśmy boskimi , iskrami, a nie tylko materią. .

Co trzeba zrobić , żeby nauczyć się mówić do naszych aniołów? Esensji połączonej i drogowskazem naszych dusz .

Jeśli chcemy, aby nam pomagali i czynił cuda, to co musimy zrobić jak myślicie ?

Już Wam pisze …

Przede wszystkim musimy wiedzieć o ich istnieniu. Upewnić się, że są tak samo prawdziwi jak my i że sami możemy być tacy jak oni w swej miłości i dobroci .

Jedyna różnica między nami a aniołami, archaniołami lub istotami światła polega na tym, że oni wiedzą, gdzie należą, kim są, co jest w ich mocy, a my nie.

Dlatego tak ważne jest, aby wierzyć nie tylko w nie, ale także we własne siły i to wam zawsze tłumaczę na lekcjach.Kochani prawda jest taka ,że urodziliśmy się na tej planecie, aby szerzyć światło na Ziemi.

Nie jesteśmy tutaj, aby przestrzegać praw ludzkich, ale praw najwyższego źródła. Co ważne przybyliśmy, by stawić czoła Ciemności.

To również należy mieć na uwadze. Natomiast aniołowie są tutaj, aby nas wspierać, oferować nam swoją pomoc, swoją moc, jeśli im na to pozwolimy. Jednak nie oznacza to, że nie przestrzegamy praw, takich jaknie zabijaj – bo nie ty o tym decydujesz nie kradnij – bo nie chcesz by okradziono Ciebie nie oszukuj – bo nie chcesz by oszukano Ciebie Żeby było jasne kochani.

Jeśli chodzi o komunikowanie się z aniołami, każdy powinien znaleźć własną drogę i formę to podstawa . Z jednej strony konieczne jest skupienie się na kontakcie z własną duszą, z tą doskonałą najwyższą istotą, która jest w stanie zatroszczyć się o całe nasze Istnienie. Po to aby pokazać jej pełną pewność siebie, dać jej coraz więcej przestrzeni, aż w końcu staniemy się nią.

Co więcej, zaakceptujemy wtedy istnienie źródła i Jego istot światła. Jeśli nam się uda, przestaniemy czuć się tak nieświadomi i samotni.Przybyliśmy ze świata za kurtyną .

Nie po śmierci, ale po to by przerobić lekcje w życiu. Cały Wszechświat tylko czekają, aż sięgniemy, zrozumiemy, że razem możemy wszystko. Nie dzielmy się tylko łączmy . Nie bądzmy dla siebie konkurencją bo to nie ma sensu .

Każdy wie ,że we Wszechświecie jest wszystko zapisane i nikt nie jest w stanie tego zmienić .

Jeśli ma do Ciebie przyjść 5000 osób one przyjdą , więc dla swojego dobra nie jącz , nie pluj jadem na innych bo to nic nie zmieni .

0 komentarzy