Jedność siedmiu światów

utworzone przez | sty 27, 2021 | Nauka

Jedność siedmiu światów i jest uważana za gwiazdę miłości. Ponieważ składa się z niebiańskiej trójki i ziemskiej czwórki. Jest też symbolem człowieka jako całości czyli ziemska głowa i boska dusza . Chroni nas przed ukrytymi niebezpieczeństwami , przynosi harmonie miłość , przyjaźń .

Jak zagłębimy się w czterokrotyny podział świata oraz wtórny podział na osiem kierunków, zwanych głównymi i mniejszymi stronami świata ,zobaczymy ,że to wynika bezpośrednio ze struktury ludzkiego ciała i jest związany z procesami planety ,na której obecnie żyjemy i ewolujemy . Dlatego w centrum tego poczwórnego podziału mieści się oś , źródło pochodzenia , które jak wiadomo każdy z nas wyewoulował . Porównać to można do embrionu w ciele naszej matki .

W teorii geometrycznej są to miejsca, przez które przechodzi oś Ziemi, łącząc nasz świat z wyższymi światami, ale także z niższymi.

Dzięki działaniu energii kosmicznej coraz więcej ludzi interesuje się siłami naturalnymi i duchowymi, które przez lata były przed nami ukrywane i strzeżone jako coś, o czym nie możemy wiedzieć. 

Nasuwa się pytanie Dlaczego ? odpowiedź prosta …

Większość ludzi nie dała się zmanipulować , by służyć systemowi. Nabywamy sukcesywnie świadomość . Zamiast ślepoty i ingnorancji , która wiecznie próbuje zawładnąć nad naszym życiem .

 

0 komentarzy