Świadomość i przebudzenie

utworzone przez | sty 13, 2021 | Rozwój Duchowy

Piękne światło naszej duszy jest krystaliczne. To światło przy ,którym ogrzewamy się ,jest to promień Miłości ze Źródła ,który ożywia i budzi w każdej osobie świadomość. .
Jednak wszyscy powiniśmy zacząć od procesu oczyszczania struktury sensorycznej i psychicznej.

Przebudzenie jest stopniowe wymaga od nas pełnej świadomości i gotowości do pracy nad sobom . Konieczne jest odzyskanie całej energii.

Pamiętajcie każdy z nas jest odpowiedzialny za swój własny poziom świadomości . Kiedy wchodzimy w mrok ,ciemność to tylko na własne życzenie i nie możemy mieć do nikogo pretensji ,gdyż zawsze powtarzam TO MY JESTEŚMY KREATORAMI NASZEGO ŻYCIA . To my w pełnej świadomości odpowiem za nasze postępowanie to my w danej chwili , momencie ,życia na własne życzenie umieszczamy się na różnych poziomach .W przypadku niskich wibracji spowodowanych dziwnymi działaniami sami się umieszczamy na dole .

Prawda jest taka ,że wszystko na tym świecie jest ulotne, niepewne, nawet nasz obraz w lustrze, ponieważ to, co widzimy naszymi fizycznymi oczami, jest wymiarem nietrwałości.

Miłość i praca nad sobom jest najlepszą drogą do przebudzenia ,o którym wszyscy myślą natomiast rzadko kiedy robią coś prawidłowo w tym kierunku .

Niskie wibracje coraz częściej dopadają ludzi i jak mamy ulepszać Świat jeśli nie ma spójności między ludzmi .

Człowiek człowiekowi wilkiem .

Przyjdzie taki moment ,że może być już za późno dlatego starajmy się ze wszystkich sił ulepszać życie bo tu i teraz mamy je tylko jedno .

Które nazywa się naszą lekcją .

0 komentarzy