Medycyna kwantowa moja pasja

utworzone przez | paź 31, 2020 | Medycyna kwantowa

W kilku słowach postaram się Wam opisać czego uczymy się na kursie Uzdrawianie Kwantowe.

Medycyna kwantowa jest medycyną energetyczną, skutecznie działa na przyczynę choroby.
Częstotliwość ujemna, zastępuje częstotliwościami dodatnimi. Istnieje tylko jedna przyczyna chorób i dolegliwości, a mianowicie stres w komórkach, który jest spowodowany presją psychiczną.

Pamiętajcie niezależnie od tego, czy są to wzorce zachowań odziedziczone po rodzinie, czy stres wywołany przez środowisko.

Co ważne kochani jeśli potrafimy uświadomić sobie konkretny problem energetyczny, stopniowo go dostrajać powoli zastępować pozytywnym uczuciem lub przynajmniej uspokoić, możemy wyeliminować wszystkie inne problemy życiowe.

Ważne by problem rozwiązać nie tylko na poziomie świadomym, ale także podświadomym.

Gdyż reakcja na stres dla naszego ciała i komórek jest reakcją strachu. A wiadomo ,że strach, bardzo często ukryty w podświadomości, powoduje osłabienie naszego układu odpornościowego.

W dwóch słowach kochani praca z emocjami to w zasadzie immunologia psychoneurologiczna.

Nic dodać nic ująć .

Medycyna kwantowa zawsze mnie interesowała dlatego postanowiłam wejść w to jak dzik w pomidory i poszerzyłam swoją wiedzę o chirurgię fantomową

Pamiętajcie splot słoneczny, który znajduje się pośrodku klatki piersiowej jest również zespołem zwojów nerwowych, rodzajem macierzy emocjonalnej, która jest również nazywana „drugim mózgiem” i działa niezależnie od mózgu. Spektrum naszych stanów emocjonalnych, a zwłaszcza ich skrajności, znacznie przekracza intensywność słabej zdolności poznawczej rozumu.

Co ważne nasze DNA zawiera również niesamowitą zdolność samoleczenia.

Są na to namacalne dowody w postaci sesji DNA jakie przeprowadziłam .

0 komentarzy