Biopole jest kluczem do zdrowia.

utworzone przez | paź 31, 2020 | Nauka

Jakość biopola ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie.

Aby zrozumieć, jak to wszystko działa i dlaczego stan naszego biopola jest tak ważny, należy zgłębić wiedzę w strukturę energetyczną człowieka.

Gdyż procesy chemiczne, które zachodzą w człowieku w każdej sekundzie, nie powstają same, powstają na podstawie działania pewnych energii.

Zobaczcie kochani już same pierwiastki chemiczne są rodzajem tak zwanego „programowego zapisu” czyli zarejestrowanych stanów falowych, zmaterializowanych energii.

Analizując dalej jeśli w tych „wpisach programowych” zostaną dokonane jakiekolwiek zmiany pod wpływem jakiś sił, wówczas pierwiastek chemiczny po prostu przestanie istnieć w tej formie i wejdzie w inny czyli „stan programu”.

Gdyż logicznie podchodząc do tego zobaczycie ,iż dzięki różnemu połączeniu pierwiastków chemicznych czyli utrzymywaniu się w pewnym wzajemnym połączeniu z różnymi energiami rodzi się żywa lub nieożywiona forma materii. Niby skomplikowane ale logiczne .

Teraz tak warto pamiętać ,że decydującą rolę w tych procesach odgrywają rodzaje energii łączące dane pierwiastki chemiczne w tej formie.
Mam nadzieję ,że piszę zrozumiale ,gdyż pewne rzeczy ,które są dla mnie oczywiste mogą być dla Was trudne ponieważ nie każdy jest pasjonatą energii.

Pamiętajcie tym, co determinuje formę życia i samo życie w strukturze materialnej, jest szkielet energetyczny tu mam na myśli fantom, ciało astralne. Ponieważ jak większość z Was wie,że biopole jest rodzajem matrycy.

Dlatego kochani pamiętajcie w jakim stanie jest ta macierz energii, w takim stanie jest również stan fizyczny danej osoby.

Nasze życie jest dziełem nieskończonej liczby cząsteczek działających w oparciu o określone energie.

Aby cząsteczka mogła wejść w reakcję, potrzebuje bodźca czyli impuls, pewnej ilości energii.

Idąc dalej nasze fale świetlne są wynikiem interakcji, pewnego wzrostu subtelnych energii, a co za tym idzie, działania chemii naszego organizmu czyli cząsteczek odpowiedzialnych za reakcję organizmu.

Gdyż sam człowiek jest generatorem różnych rodzajów energii i odpowiadających im pól.

Przechodząc do meritum

Fizyczne ciało człowieka pełni funkcję ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Ciało energetyczne chroni przed niepożądanym kontaktem energetycznym czyli atakami obcych energii co zawsze może się wydarzyć .

Wiele chorób ludzkiego ciała, dysfunkcji i problemów powstaje właśnie z powodu zakłócenia energii, spowodowanego kontaktem z obcymi energiami.

Chrońmy się dbajmy o swoje ciało energetyczne .

0 komentarzy