Kiedyś znalazłam cudowny tekst o naukach Jezusa chciałabym z Wami się tym podzielić.

utworzone przez | wrz 15, 2021 | Nauka

Odkrycie tekstu Palestyna około 1950 r.

Jezus miał rzekomo wypowiedzieć te słowa do swoich uczniów podczas wędrówki po Egipcie. Fragmenty tych lekcji są ujęte w ewangeliach kanonicznych. Wszystkie są zapisane w tak zwanych Zwojach z Qumran, które znaleziono w Palestynie nad Morzem Martwym w połowie XX wieku…

PRZYKAZANIE SZCZĘŚCIA

Kiedy zszedł z góry, gdzie witał wschód słońca, ci, którzy zebrali się na u podnóża góry powiedzieli: Jesteś dla nas źródłem inspiracji . Twoje słowa zmieniają serce, a twoja mądrość rozjaśnia umysł. Chcemy Cię wysłuchać. Powiedz nam, kim jesteśmy?

Uśmiechnął się i powiedział: Jesteś światłem świata. Jesteście gwiazdami. Jesteś świątynią prawdy. W każdym z was jest Wszechświat. Ujarzmij rozum w sercu, proś swoje serce, słuchaj przez swoją Miłość. Błogosławieni są ci, którzy znają język istnienia.

JAKI JEST SENS ŻYCIA ? – powiedź nam …

Życie to droga, sens i nagroda. Życie to taniec miłości. Twoja misja to rozkwit. Bycie to wspaniały dar. Twoje życie jest częścią historii Wszechświata. Życie jest piękniejsze niż wszystkie teorie. Życie to powód do świętowania. Życie jest samo w sobie cenne. Życie toczy się w teraźniejszości, a sens obecności polega na tym, by być w niej obecnym.

DLACZEGO NASTĘPUJE KATASTROFA ?

To, co siejesz, również zbierasz. Nieszczęście to twój wybór. Ubóstwo to stworzenie człowieka. Goryczka jest owocem ignorancji. Kiedy obwiniasz, tracisz siły. Kiedy czegoś pragniesz, odpędzasz szczęście. Obudź się. Żebrak to ten, który się nie realizuje. Ci, którzy nie znajdują wewnętrznego królestwa, są bezdomni. Kto niepotrzebnie marnuje czas, staje się biedny. Nie pozwól, by tłum zniszczył twoją duszę. Niech bogactwo nie będzie twoją klątwą.

Nie oceniaj. Nie wyrzekaj się siebie, bo jesteś boski. Nie wyrównuj ani nie dziel. Dziękuj za wszystko. Radujcie się, bo radość czyni cuda. Kochaj siebie, bo ten, kto kocha siebie, kocha innych. Błogosław niebezpieczeństwo, bo odważni znajdują błogość. Módl się, jeśli czujesz, że radość i nieszczęście nie mają na ciebie wpływu. Módl się, ale nie handluj z Bogiem. I wiedz, że pochwała jest najlepszą modlitwą za duszę, a szczęście najlepszą nagrodą.

JAK MOŻEMY OSIĄGNĄĆ SZCZĘŚCIE?

Szczęśliwi ci, którzy są wdzięczni. Szczęśliwi ci, którzy są spokojni. Szczęśliwi ci, którzy znaleźli raj w sobie. Szczęśliwi, którzy z radością przyjmują prezenty. Szczęśliwi ci, którzy szukają. Błogosławieni są przebudzeni. Szczęśliwi ci, którzy słuchają głosu Boga. Szczęśliwi ci, którzy wypełniają swoją misję. Szczęśliwi, którzy znają jedność. Szczęśliwi ci, którzy zbliżają się do Boga poprzez medytację. Szczęśliwi ci, którzy żyją w harmonii. Szczęśliwi ci, którzy widzą piękno świata. Szczęśliwi ci, którzy otworzyli się na słońce. Szczęśliwi, którzy płyną jak rzeki. Szczęśliwi są ci, którzy są gotowi zaakceptować szczęście. Szczęśliwi ci, którzy są mądrzy. Szczęśliwi są ci, którzy są świadomi siebie. Szczęśliwi ci, którzy kochają. Szczęśliwi, którzy chwalą życie. Szczęśliwi ci, którzy tworzą. Szczęśliwi ci, którzy są wolni. Szczęśliwy jesteś?…

JAKA JEST TAJEMNICA OBFITOŚCI?

Twoje życie jest najcenniejszym klejnotem w sklepie Boga. Bóg jest klejnotem ludzkiego serca. Bogactwo w tobie jest ogromne, a obfitość wokół ciebie niewyczerpana. Im więcej dajesz, tym więcej dostajesz. Świat jest wystarczająco bogaty, aby wszyscy się wzbogacili. Nie obwiniaj się o bogactwo. Szczęście stoi na progu Twojego domu. Otwórz się na dostatek i zamień wszystko w życiu w złoto. Błogosławieni ci, którzy w sobie odnaleźli skarb.

JAK ŻYĆ W ŚWIETLE?

Żyj pełnią życia w każdej chwili swojego życia. Życie, które nie jest przeżyte w pełni, powoduje gorycz. Wiedz, że to, co jest w środku, jest na zewnątrz. Ciemność świata pochodzi z Ciemności w Sercu. Człowiek jest zalążkiem Słońca. Medytacja o Bogu rozpuszcza się w Świetle. Czysty umysł jest jak blask tysiąca słońc. Błogosławieni, którzy pragną Światła.

JAK OSIAGNĄĆ HARMONIE ?

Proste życie. Nie krzywdź nikogo. Nie zazdrość. Niech wątpliwości cię oczyszczają, ale nie osłabiaj tego. Poświęć swoje życie pięknu. Twórz dla tworzenia, ale nie dla uznania. Traktuj ludzi otwarcie. Zmień przeszłość. Przynieś światu coś nowego. Wypełnij ciało Miłością. Stań się energią Miłości. Kochaj wszystko. Tam, gdzie jest miłość, tam jest Bóg.

JAK OSIĄGNĄĆ IDEALNE ŻYCIE ?

Szczęśliwy człowiek może zmienić wielu ludzi. Niewolnicy pozostają nieszczęśliwi. Szczęście kocha wolność. Radość jest tam, gdzie jest wolność. Zrozum istotę szczęścia. Otwórz się na świat, a świat otworzy się przed Tobą.

Jaka jest istota rzeczywistości? „Ja” to nazwa Wieczności. Samoświadomość to drzwi do wyższej rzeczywistości. Samoświadomość jest kluczem do transformacji. Gdy znajdziesz odpowiedź na pytanie „Kim jestem?”, znajdziesz odpowiesz na wszystkie pytania . Staniesz się przyczyną swojego szczęścia.

Spojrzał na nich wszystkich z miłością i dodał:„Cisza wiele ujawnia. Bądź sobą,,

0 komentarzy