Jeśli tylko zechcesz możesz dokonać zmiany w życiu stosująć kilka prostych zasad.

utworzone przez | maj 30, 2021 | Rozwój Duchowy

Te zasady z pewnością pomogą Ci zmienić swoje życie. Zakładając, że zastosujesz się do nich .Wtedy osiągniesz niesamowitą i długotrwałą transformację.

MEDYTACJA

Medytacja jest alfą i omegą, która zmienia życie i powinna stać się częścią życia.

Co to jest i jak działa?

Medytacja to stan bycia, w którym nasza uwaga jest skierowana do wewnątrz naszego umysłu, uczuć i naszego bytu. Stajemy się wewnętrznym obserwatorem naszego wewnętrznego świata i w ten sposób możemy nauczyć się kontrolować swój umysł i nasze uczucia. Poprzez medytację możemy osiągnąć wielką samoświadomość. Następnie nauczymy się kontrolować swój umysł i uczucia oraz lepiej rozumieć siebie by opanować najważniejszy aspekt naszego życia.

Idealnie byłoby, gdybyś codziennie medytował. Powinieneś uczynić tę technikę nawykiem, a najlepiej rytuałem. Osobiście polecam stworzenie porannego rytuału i codzienną medytację po przebudzeniu. Dlaczego rano? Ponieważ już na początku nowego dnia możesz skierować swój umysł i uczucia w kierunku, który będzie wspierać Twoje cele i marzenia w danym dniu. Po prostu bardzo skutecznie skupiasz swoją uwagę na swoich celach.

Medytacja jest bardzo skutecznym krokiem w kierunku zmiany swojego życia, ale musisz ją praktykować każdego dnia. Na początku może nie przebiegać dokładnie zgodnie z planem, ale to jest w porządku. Możesz nie być w stanie skupić uwagi na oddechu lub twój umysł w dowolnym momencie zostanie rozproszony przez na przykład różne myśli i tym podobne. Jeśli coś pójdzie nie tak ,nie zniechęcaj się początki zawsze są trudne.

WDZIĘCZNOŚĆ

Wdzięczność to najważniejszy filar i sposób na zmianę Twojego życia. To zasada postrzegania rzeczywistości i pogląd na życie, które przynosi wdzięczność. Ponieważ z pomocą wdzięczności możemy zmienić perspektywę tego, jak postrzegamy rzeczywistość i całe nasze życie. Większość ludzi wychowała się w systemie, w którym od urodzenia uczą się skupiać na tym, czego nie mają, co jest niemożliwe, tam, gdzie ich nie ma, czego nie osiągnęli i wszystko, co negatywne.
W ten sposób uczymy się od najmłodszych lat, a nasz mózg jest trenowany, aby dostrzegać wszystkie złe i negatywne aspekty naszej rzeczywistości.

Ale co, jeśli można to zmienić? Czy nie warto wprowadzić zmiany , które będą prowadziły ku lepszemu ?

Wdzięczność jest kluczem do pomocy w zmianie naszego życia w sposób, który dosłownie przenosi nas do nowej rzeczywistości. W tej nowej rzeczywistości wszystko może wyglądać zupełnie inaczej.

Jeśli zaczniesz regularnie ćwiczyć wdzięczność w swoim życiu każdego dnia , twoja uwaga będzie się stopniowo zmieniać i zaczniesz postrzegać inną rzeczywistość. Nie zwracając już uwagi na wszystkie negatywne aspekty twojej rzeczywistości i twojego życia, aspekty te stopniowo znikną z twojego życia. Tam, gdzie skierujesz swoją uwagę, będzie rosnąć. Gdziekolwiek skierujesz swoją uwagę, pozostanie w twojej rzeczywistości.

Zacznij doświadczać prawdziwej wdzięczności za wszystko, co już masz Tu i Teraz. Wdzięczność jest kluczem do dostatku. Zmieniając skupienie się na wdzięczności, zaczniesz tworzyć dostatek w swoim życiu. Jeśli jesteś wdzięczny za rzeczy, możliwości, sytuacje i ludzi, którzy są częścią twojej rzeczywistości, przylgną do ciebie inne możliwości, rzeczy i ludzie, za które możesz być wdzięczny. Podobne wibracje przyciągają się nawzajem takie jest prawo przyciągania . Będziesz emitować wibracje wdzięczności, a następnie przyciągać inne zasoby i ludzi, za które możesz być wdzięczny.
Możesz zacząć doświadczać szczerej wdzięczności, która płynie z serca i zmienić swoje życie.

Miłość do samego siebie .

Miłość własna i związek z samym sobą to absolutna podstawa zmiany twojego życia. Wszystkie twoje relacje w twoim życiu są odzwierciedleniem twojego związku z samym sobą. Najlepszym sposobem na zmianę swojego życia jest uzdrowienie relacji z samym sobą, ponieważ wtedy wszystkie twoje relacje ulegną zmianie. Musisz zaakceptować siebie takim, jakim jesteś na wszystkich poziomach, ze wszystkimi niedociągnięciami i błędami. Musisz zaakceptować swoje światło, ale także swoją ciemną stronę.

Pamiętaj nikt inny nie może wypełnić Twojego życia miłością, tylko Ty możesz to zrobić sam. Jeśli chcesz otrzymać miłość, musisz najpierw nauczyć się jej dawać. Prawdziwa miłość własna jest kluczem do tego, jak wypełnić swoje życie miłością i nauczyć się dawać ją w naturalny sposób. Musisz nauczyć się odmawiać, kiedy jest to konieczne w Twoim życiu. Musisz też postawić siebie na pierwszym miejscu by móc później nieść światło innym.

Akceptacja siebie jest integralną częścią miłości własnej. Gdy tylko zaakceptujesz siebie i swój cień, zaczniesz przyjmować i kochać wszystkich wokół siebie, a następnie oni również cię przyjmą i pokochają.
Miłość własna nie jest i nie ma nic wspólnego z egoizmem. Miłość własna jest bezwarunkową miłością do siebie dla ciała, umysłu, życia, całego wszechświata i całej istoty.

Afirmacja

Afirmacja to prosta i skuteczna technika przeprogramowania podświadomości i stworzenia życia według siebie.
Za pomocą afirmacji można również osiągnąć lepsze rezultaty w tworzeniu nowych pozytywnych nawyków. Mogą być używane we wszystkich dziedzinach życia, zdrowia, pracy, relacji, pieniędzy, rozwoju osobistego. Przede wszystkim musisz wiedzieć, czego chcesz, a następnie tworzyć afirmacje dopasowane do siebie i swoich celów. Jest tylko jeden warunek musisz mieć jasno określone cele.

0 komentarzy