Lepsze Życie W Twoich Rękach – fragment z mojej książki

utworzone przez | cze 2, 2021 | Osobiste

CHCECIE zmienić życie, stać się ludźmi sukcesu, być szczęśliwi?

Zacznijcie już dzisiaj.

W pierwszej części skupimy się na pracy nad sobą .

Ktoś mądry kiedyś powiedział: zanim pokochasz innych , pokochaj siebie.Kiedy kochamy i akceptujemy siebie,nie odczuwamy strachu.
Ważne, aby pozwolić innym doświadczyć prawdy o tym, kim jesteśmy w głębi duszy ,gdyż życie jest tańcem kontrastów,doświadczeń i ekspansji ,dlatego też nie ma nic piękniejszego od dostrzegania uczucia , jakim jest miłość .
Łatwo jest nam otworzyć się na kogoś, kto nas akceptuje i rozumie ,wtedy nasze życie staje się piękniejsze .
Czasem trudno nam odpuścić, gonimy ślepo za szczęściem , gdyż jesteśmy przekonani , że damy radę.
Jednak jeśli nie uwolnimy się od starych schematów, to nadal będziemy tkwić w próżni. Warto pamiętać o tym ,że wspólnie tworzymy coś cennego i kompletnego ,co znacznie różni się od wszystkiego ,co możemy stworzyć samodzielnie .
Powinniśmy puścić w zapomnienie to, co było kiedyś i otworzyć się na nowe. Przebywać z ludźmi, którzy szanują nas nie za coś ,ale pomimo czegoś . Każdy z nas ma prawo błądzić , jednak musimy na bieżąco wyciągać wnioski i starać się iść dalej przed siebie z nową czystą kartą .Jeśli zrzucimy ciężar , który destrukcyjnie wpływa na nasze życie , wtedy zobaczymy , jak wkracza do naszego życia miłość ,światło, śmiech i wewnętrzny spokój . Musimy pamiętać ,że przeszłość nie ma nad nami władzy . Liczy się tylko ten moment , który jest tu i teraz.
To, czy ruszymy naprzód i wejdziemy w transformację, czy zostaniemy w tyle, zależy tylko od naszych działań.
Ważne byśmy pamiętali, że transformacja zaczyna się w środku .Tym samym powstaje nowy wgląd, który daje nam nowe możliwości, by dokonać zmiany. Najważniejszym aspektem tworzenia nowego jest konsekwentne działanie , które jest niezbędne dla dalszego rozwoju . Energia transformacyjna powinna stać się naszym najwyższym priorytetem. Kluczem natomiast jest ulepszenie. Spróbujmy wprowadzić jedną świadomą zmianę i postarajmy się postrzegać ją jako istotny aspekt codziennej rutyny.
Powtarzanie tworzy przepływ energii, który ułatwia nowe działanie za każdym razem, gdy jest ono powielane. Należy pamiętać, że jest to możliwe tylko wtedy, gdy nauczymy się kochać siebie i porzucimy wszystkie warstwy bólu, które nas ograniczają.
Życzliwość i współczucie tworzą przestrzeń, w której możliwa jest transformacja. Duchowa praktyka polega na poznawaniu miłości, zaczynając od miłości do siebie, do życia, innych ludzi, aż wreszcie do pasji. Każdy z nas jest wyjątkowy i może wnieść do istnienia innej osoby wiele dobroci, wsparcia miłości.

0 komentarzy