Fenomen Indygo osoby urodzone na przełomie lat 70/80 rodzice kryształowych dzieci

utworzone przez | gru 17, 2021 | Osobiste

Czy czujesz, że jesteś tu na świecie w jakimś celu? Stworzyć świat lepszym miejscem?

Czy czujesz, że Twoja różnorodność przyciąga niezwykłych ludzi i sytuacje?
Czy zauważasz szczególną wrażliwość na bodźce, dźwięki, uczucia?
Czy często czujesz się niezrozumiany i samotny? Zasmucony i niezadowolony z obecnego świata?
Czy masz poczucie głębokiego uczucia, myślenia i introspekcji?
Czy poczucie ,że chcesz stworzyć lepszy świat?
Czy ogarnia Cię niezwykłe pragnienie zrozumienia świata między niebem a ziemią?

Indigo są inteligentni, kochający i intuicyjni. Wierzą w siłę wyższą i mają naturalne poczucie duchowości.

Ludzie indygo z pewnością istnieli już wcześniej, ale dopiero teraz zyskują podświadomość.
Ci ludzie dają nadzieję na lepszą przyszłość, obietnicę nowej cywilizacji. Są wizjonerami i twórcami, są postępowi i niezależni. Dają innym nową energię i pokazują różne sposoby komunikacji, myślenia i odczuwania.

To ,że jest się osobą indygo nie znaczy, że jest się lepszym od innych .Osoby takie są bardzo kreatywne i lubią uczyć się nowych rzeczy są wulkanami energii . Zawsze muszą wiedzieć, co jak i dlaczego …. Nie jest to ich wadą ,ale zaletą ponieważ lubią dogłębnie wszystko analizować , są bardzo twórczy nie znoszą hamstwa , obłudy …Często są wystawiani na różne próby ,biorą sobie bardzo cięzkie lekcje życiowe , bo wiedzą ,że wszystko jest po coś ,a nie za karę . Często obok ludzi indygo pojawia się wiele osób z którymi maja smutne lekcje do przerobienia ,ale ich świadomość jest w stanie sprostać wszystkiemu. Wyróżnia ich to ,że nigdy się nie poddają i to jest piękne .

Osoby indygo albo płaczą i złoszczą się, albo ostrożnie zamykają swoje emocje i doświadczają ich w ciszy ze sobą. Intuicyjnie odczuwaja pragnienie poznania świata astralnego, mają tendencję do bycia duchowymi od najmłodszych lat i uważają to za prawdziwą część obecnego świata. Są bardzo ekspresyjne i zaradne. Szukają sensu swojego życia poprzez naukę.
Oczywiście „normalni” ludzie mogą też posiadać większość wymienionych cechy, ale tylko osoby indygo mają w sobie ,,ten diament duchowy ,,który każdego dnia szlifują ,,.

Istota indygo jest bardzo intuicyjnyjna i kochająca, wierzy głęboko w swoje zmysły i wykorzystuje je najlepiej, jak potrafi. Całe życie stara się je rozwijać, aby zrozumieć siebie i otaczających ludzi. Maja ogromne serce ,świadomie czuje swoje wibracje .

Osoby indygo od dzieciństwa mają wyostrzone zmysły wiedzą ,że pomiedzy wszystkim jest świat astralny .
Podświadomie czują, swoje poprzednie wcielenia ,a postrzeganie innych światów jest powszechną częścią ich codziennego życia.

0 komentarzy