Energia Sexsualna

utworzone przez | mar 2, 2022 | Kobieca seksualność

Wokół seksualności jest wiele wstydu, strachu, tabu, uprzedzeń i niepewności. Jak powszechnie wiadomo , zwykle wynikają tylko z ignorancji i braku informacji. Zawsze podkreślam ,że wszystko, czego boimy się w życiu…to brak wiedzy …na dany temat .

Energia seksualna jest całkowicie naturalna, jest integralną częścią nas i została nam dana, aby używać jej do tworzenia, dla przyjemności i dla radości , a nie po to, by się wstydzić i tłumić.

Powinna płynąć w nas swobodnie z łatwością, zabawą i pasją we wszystkim, co robimy.

W momencie kiedy świadomie pracujemy z naszą seksualnością, staje się źródłem wielkiej mocy, wchodzimy w potężne połączenie z Uniwersalną energią i mamy możliwość w naturalny sposób na pełne i prawdziwe zamanifestowanie naszych pragnień.

Każdy z nas ma w sobie ,,zwierzę,,… które chce żyć swobodnie. Oczywiście mamy też umysł, który odróżnia nas od zwierząt i przede wszystkim mamy dar świadomości.

Potocznie mówiąc sterowanie naturalnym instynktem i umiejętność podejmowania świadomych decyzji jest kluczem do szczęśliwego, satysfakcjonującego życia.

Wszyscy nosimy ten klucz w sobie. Wszystko, co musimy zrobić, to użyć go i odblokować to, o czym zapomnieliśmy lub od czego się odłączyliśmy. Pamiętajcie klucz tkwi w głębokiej mądrości naszego ciała , tylko tam może nastąpić przemiana.

Jedna podstawowa zasada energia albo płynie i manifestuje się swobodnie, albo jest gdzieś zablokowana.

0 komentarzy