Ciało ludzkie to odbicie ludzkiej duszy, to nasze świadectwo kim naprawdę jesteśmy

utworzone przez | mar 3, 2022 | Osobiste

Ciało przekazuje wszystko, czego potrzebujemy do szczęśliwej egzystencji , natomiast istotne jest ,że możemy to w pełni docenić dopiero momencie , gdy zaczniemy z niego świadomie korzystać. Jeśli konstruktywnie użyjemy naszego umysłu, mamy możliwość aktywowania pełnego ludzkiego potencjału , który jest przechowywany w każdej naszej komórce.

Nasze ciało poradzi sobie ze wszystkim, w co wierzymy , dlatego tak ważna jest nauka z myślokształtami .

Co więcej w naszych głowach wymyślamy różne teorie zamiast zmieniać lub robić coś konkretnego. Wpadamy we własną pułapkę ,rozum nie czuje, czego potrzebuje organizm.

Zawsze powtarzam ,że powinniśmy aktywnie komunikować się z naszym ciałem, zwłaszcza gdy jest zdrowe i pełne sił, abyśmy mogli kultywować i rozwijać ten stan.

Moje ciało ma prawie pół wieku … nie zawsze było w dobrej kondycji . Jednak w momencie kiedy uświadomiłam sobie czym jest praca z energią ,jak stosować umiejętnie prawo manifestacji wszytko zmieniło się , powiem więcej zmiany nastąpiły na każdej płaszczyźnie życia .

Mimo kłód jakie rzucano mi pod nogi . .Jestem w tym miejscu jakie sobie wykreowałam i bardzo jestem za to wdzięczna Wszechświatowi , który wraz ze Źródłem Miłości daje mi to wszystko .

Na dzień dzisiejszy potrzebuję tylko kilku świadomych oddechów i wyraźnie czuję swoje ciało. Dziękuję mu, że jest tu tylko dla mnie, abym mogła w pełni wyrazić siebie .

Jestem wdzięczna, że ​​działa nawet wtedy, gdy o tym nie myślę czyli w trakcie snu . Jestem wdzięczna ,że oddycha, odnawia komórki i pompuje krew i że dba o moje pierwsze znaki dojrzałości .

Wiem, czego potrzebuje i szanuję to nigdy nie idę na skróty . Nie chodzi tylko o trening czy dietę, jak myśli wiele osób choć oczywiście ważne są oczywiście .

Dla mnie liczy się DNA energetyczne i umiejętne wykorzystywanie energii ,by doświadczyć witalności z pełną mocą.Pamiętajcie ,że droga do własnego mistrzostwa, do aktywacji w nas boskiego pierwiastka i do manifestacji pełnego potencjału na tym poziomie egzystencji prowadzi tylko przez ludzkie ciało .

0 komentarzy