Cuda natury-olejki

utworzone przez | kwi 30, 2021 | Holistyka

Olejki eteryczne są często nazywane zabwiennymi roślinami DNA . Od wieków olejki eteryczne i rośliny były używane na różne sposoby, aby pomóc organizmowi w zachowaniu równowagi. Olejki eteryczne pomagają i wspomagają leczenie nie tylko naszego ciała, ale także naszych emocji. Wzmacniają nas na każdym etapie i przygotowują do następnego poziomu uzdrowienia, zaczynają również pracować nad naszym emocjonalnym uzdrowieniem.

Pięć etapów wspierających pobudzanie emocji przy pomocy olejków eterycznych

pomoc w uzdrawianiu ciała fizycznego
pomoc w leczeniu serca
pomoc w odblokowaniu restrykcyjnych przekonań
pomagają aby zwiększyć świadomość duchową i duchowe połączenie
inspirują w wypełnianiu naszej życiowej misji

Ciało fizyczne

Olejki eteryczne są potężnymi uzdrowicielami fizycznymi. Uważa się, że niektóre olejki eteryczne są 40-60 razy silniejsze niż zioła. Mają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwpasożytnicze. Olejki eteryczne pomagają nam walczyć z wrogimi mikroorganizmami, oczyszczają narządy wewnętrzne, gruczoły i układy organizmu, równoważą funkcje organizmu i zwiększają wibracje ciała.

Serce

Olejki dbają o nasze zdrowie fizyczne, dostarczając nam energii potrzebnej do wejścia w obszar emocjonalny i serce. Zwiększają wibracje ciała fizycznego.

Uzdrowienie emocjonalne następuje, gdy pojawiają się lekkość duszy ,a nasze emocje są wyciszone, nasze blokady rozpuszczone.

Olejki zapewniając człowiekowi wsparcie energetyczne i relaksujące, potrzebne do rozwiązania problemów emocjonalnych. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że uzdrowienie to proces. Proces ten można podzielić na dwie podstawowe zasady relaksację i akceptację.

Musimy uwolnić stłumione negatywne emocje, abyśmy mogli zacząć akceptować nowe, pozytywne. Wszystko stare musi odejść, aby zrobić miejsce dla nowego. Często chcemy pominąć ten krok, ale bardzo ważne jest, aby go przejść. Musimy chcieć poddać się oczyszczeniu, jeśli naprawdę chcemy uzdrowienia.

Olejki eteryczne nie wykonują za nas swojej pracy emocjonalnej. Olejki eteryczne pomagają szczerze zajrzeć do wnętrza. Chociaż tworzą odpowiednie środowisko do leczenia, nie wykonają pracy za nas.

0 komentarzy