Usiądź wygodnie , a ja Tobie opowiem o wibracji duchowej

utworzone przez | maj 4, 2021 | Rozwój Duchowy

Wibracje duchowe to ogólna częstotliwość, z jaką funkcjonujemy.

Praktyki duchowe pozwalają nam podnieść jakość tej wibracji. Prowadzą nas do lepszego zdrowia fizycznego, świadomości psychicznej i uzdrawiania emocjonalnego.

To także sposób na zbudowanie warstwy ochronnej przed niepożądanymi wpływami. Reiki to jeden z najskuteczniejszych sposobów stymulowania twojej duchowej wibracji. Każdy z nas funkcjonuje na innym poziomie wibracji.

Z kolei ta wibracja determinuje naszą percepcję i rezonans ze światem.Jesteśmy sumą naszego życia.Jest rzeczą oczywistą, że ludzie, których mamy w życiu, są tymi, z którymi rezonowaliśmy i na odwrót.

Wibracja duchowa to częstotliwość emanowana przez elementy materialne i niematerialne czyli eteryczne. Umożliwia prawidłowe funkcjonowanie elementów z którymi rezonują. Wszystko, czego jesteśmy świadomi, ma pewną energię i informacje.

W rzeczywistości cały Wszechświat u podstaw jest zbudowany z energii i informacji . Obejmuje to ciała kosmiczne, takie jak gwiazdy, planety, komety, czarne dziury itp.

To my tworzymy część tej struktury. Być może najważniejszym rezultatem jest ogólny stan równowagi i uzdrowienie na poziomie emocjonalnym. W szczególności wysokie wibracje duchowe przynoszą spokój, jednocześnie zapewniając jasny umysł. Wysokie wibracje mogą pomóc podnieść Twoją świadomość i wspierać zdrowie ciała mentalnego, emocjonalnego i duchowego.

Znajdź współczucie bez walki i postrzegaj życie na różne sposoby. Stań się bardziej zestrojony ze swoją wyższą jaźnią. Naucz się przezwyciężać traumy emocjonalne, podnosząc swoją świadomość i rozwiązuj te dysproporcje z większą pewnością. Wyższe wibracje pomogą Ci również być bardziej odpornym na zdarzenia, które w przeszłości przyniosły dyskomfort.

Podczas tej zmiany może nastąpić dogłębne uzdrowienie.T woja ochrona energetyczna stanie się silniejsza, a niezgodne energie będą miały na ciebie mniejszy wpływ.

Dzieje się tak, ponieważ zmienia się twój rezonans. Wznosisz się ponad niepotrzebnymi wzorami i śladami pozostałej energii, które miałeś wcześniej. Powoli zaczniesz doświadczać dobrego codziennego zdrowia, równowagi emocjonalnej i szczęścia .

Zaczniesz przyciągać wszystko, co ma podobny poziom wibracji do Ciebie, to z kolei stworzy okazję do dalszego podniesienia świadomości i dalszego rozwoju duchowego . Efekty odbijają się silnym echem w świecie fizycznym. Dlatego jest wysoce prawdopodobne, że pojawią się pozytywne zmiany na wszystkich poziomach.Wyższe wibracje duchowe zaczną wprowadzać Twoje ciało w stan uzdrowienia.

Dzieje się to stopniowo i na wszystkich poziomach, w tym fizycznym.Teraz wyobraź sobie jak wspaniałe korzyści niosą ze sobą wysokie wibracje.

Zamknij oczy i poczuj je.W tym momencie układ odpornościowy nabiera ogrom siły i staje się bardziej odporny .

Zmniejszy to ryzyko zarażenia się wirusem lub infekcją. Ciało skorzysta na zwiększonym przepływie krwi.Następuje szybsza regeneracja mięśni i tkanek. Twój umysł się wyciszy będzie podejmować lepsze decyzje .Twoje narządy staną się zdrowsze .Wewnętrzna jaźń to nasz najgłębszy poziom. Na tym etapie odnajdujemy nasze prawdziwe wnętrze, naszą podświadomość.Zmiana wibracji na tym poziomie jest bardzo trudna.

Jednak jest to najważniejszy krok ze wszystkich.Wewnątrz jaźni muszą nastąpić prawdziwe zmiany duchowe, aby ewoluować i zamanifestować zdrowie, dostatek i szczęście.

Ponieważ jaźń wewnętrzna reprezentuje naszą prawdziwą, jaźń, musimy najpierw nauczyć się kochać i wybaczać sobie, a potem innym.

Na tym etapie następuje prawdziwa przemiana. Dlatego zmiana wibracji wpłynie na poziom energetyczny, mentalny i fizycznym .

Nie śpiesz się.

Zacznij od zaakceptowania swoich mocnych i słabych stron, pragnień , wad .

Poznanie siebie jest bardzo ważną częścią procesu duchowego wzrostu. Od tego momentu dowiesz się, jakie kroki należy podjąć, aby wyleczyć pewne aspekty swojej strony emocjonalnej.

To z kolei przyniesie zrozumienie dla twojego wnętrza.

To długi proces, który wymaga tylko trzech rzeczy chęci zrozumienia , uczenia się i rozwoju .

0 komentarzy