Anioły i energia drzew

utworzone przez | paź 15, 2020 | Anioły

Poznanie i zrozumienie energii drzew pomaga nam pogłębić przesłanie anielskie, a tym samym siebie.

 Ludzkość ewoluowała w harmonii z naturą od tysiącleci, więc natura może pomóc nam odnaleźć naszą wewnętrzną zapomnianą mądrość. 

Bez drzew nasze życie byłoby smutne i ponure. 

Nie pozwólmy nikomu arbitralnie krzywdzić tego.

Drzewa są znacznie bardziej zaawansowane duchowo niż my, mają długie życie, nieskończoną cierpliwość, a dzięki ich pomocy miłość i wiedza płyną do nas bezpośrednio z wyższych poziomów duchowych. 

Dlatego ludzie nauczyli się postrzegać przesłania anielskie w energii drzew. Połączenie z aniołami drzew może nawiązać każda osoba, która pragnie tego z serca. Wystarczy, że pogłaskać korę lub gałązkę wybranego drzewa, przywitasz się, a nawet przytulisz. Kiedy nauczymy się cierpliwie czekać w spokoju, możemy uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Ważne jest, abyśmy się uspokoili i skoncentrowali wewnętrznie.

Każde drzewo ma własną energię i swój własny sposób, aby do nas dotrzeć. 

Kiedy dostosowujemy się do aury drzewa, czujemy się zrelaksowani i bezpieczni.

Najlepszym sposobem jest otworzenie swojej intuicji, spacer po lesie i poszukiwanie drzewa, które rezonuje z naszą duszą.

Chociaż każde drzewo może przekazywać wiele różnych wiadomości w swojej mądrości, symbolika każdego rodzaju drzewa może pomóc nam dostroić się do ich anielskich wibracji, co może ułatwić każdemu, kto szuka ich przesłania.

0 komentarzy