Karmiczny kod duszy

utworzone przez | paź 4, 2020 | Rozwój Duchowy

Kody karmiczne duszy są niewątpliwymi śladami w duszy ludzkiej. Wszystko, czego dusza nie była jeszcze w stanie przetworzyć energetycznie w pełen miłości jest przechowywane w kodach karmicznych. Wszystkimi wydarzeniami w życiu rządzą kody karmiczne. Nikt nie jest wyjątkiem. Te same zasady dotyczą wszystkich. Co wyślesz, również otrzymasz.

Co nasza dusza przynosi z poprzedniego życia?

Jednym słowem wzór zachowania z przeszłości. 

Na świat przychodzi się z określoną misją i trzeba tu doświadczyć pewnej lekcji.

To jest plan naszej duszy i wokół niego zapewnimy niezbędne warunki. Ten plan i nasza karma określają, czego musimy się nauczyć z czym musimy się zmierzyć.

W tym życiu staramy się zachowywać tak samo, jak robiliśmy to w przeszłości. Kochani jeśli nie pójdziemy właściwą drogą, napotykamy przeszkody, które wpływają na nasz rozwój duchowy i tym samym na naszą drogę.

Kochani prawo karmy stawia te same możliwości wszystkim urodzonym istotom. 

Nikomu nie daje się gorszych warunków. Każdy może doświadczyć szczęścia i radości na każdym poziomie bytu, może żyć w miłości, zrozumieniu i pełnej harmonii. Wszystko jest kontrolowane przez wewnętrzne ustawienia kodu.

Jednak karmiczna przeszłość duszy powoduje procesy oczyszczania, które zachodzą od samego początku wcielenia, czyli od wejścia duszy do nowego ciała.

Kody karmiczne to magnesy, które przyciągają sytuacje i doświadczenia, których dusza potrzebuje. W życiu otrzymujemy tylko tyle szczęścia i miłości, ile oddaliśmy. Każda niedoskonałość, każda niemiła myśl stworzy później nowy kod. Wszyscy, którzy są na ziemi, otrzymują nowe możliwości korygowania, uzdrawiania, zrozumienia i oczyszczenia swojej duszy. 

Dlatego, gdy nie możesz nic zrobić, to się powtarza, będzie pojawiać się coraz więcej sytuacji, które pozwolą ci pozostać we właściwym duchu miłości i zrozumienia. Lekcja jest powtarzana tyle razy, ile potrzeba do zrozumienia.

Pragnienie doskonaleniajest również zakodowane w każdej duszy . Dusza pragnie poprawy i zdaje sobie sprawę, że jej ścieżka życia jest drogą prawdy, miłości i pokory. . .

Zadaniem duszy nie jest oparcie się na ego, ale na częstotliwości miłości. Jeśli działasz sercem, nie możesz się mylić. Ścieżka miłości zaczyna się w każdej istocie. Szanuj to, kim jesteś, nie poddawaj się fałszywym uprzedzeniom.

Dlatego bądź dla siebie miły, przeżyj chwilę obecną, nie wracaj do przeszłości i podążaj za marzeniami. . . Twoje życie dzieje się teraz. Nie zapomnij być sobą.

Co wyślesz, otrzymasz z powrotem. Osoba, która nie potrafi rozwiązać konfliktów, daje się ponieść nienawiści i emocjom, nieustannie pociągają sytuacje konfliktowe. 

Potrafi je nawet sama to wywołać, bo nauczyła się czuć wyższość i to wzmacnia jej ego .

Gdyż głównie przez ego przepływa w tym przypadku jej energia, to, że czuje się dobrze w tej sytuacji, nie oznacza, że ​​daje to poczucie szczęścia i satysfakcji.

 Z biegiem czasu takiej osoby zaczyna ciało chorować, ponieważ emocjonalne błoto negatywnych myśli tworzy przestrzeń i kontroluje każdą komórkę ciała. 

Tym samym tak osoba ta zapada na choroby, które w przypadku, miłości i harmonii mogą w ogóle nie wystąpić. 

Przychodzi ból i strach. I dopóki taka osoba nie nauczy się rozwiązywać konfliktów z życzliwym nastawieniem, z szacunkiem dla swojego zdrowia, nie uwolni się od tego karmicznego kodu.

Zmiana negatywnych kodów duszy jest tajemniczym kluczem do sukcesu, zdrowia, szczęścia i harmonii. Uwierzcie, że każdy może to zmienić . 

Po prostu trzeba znaleźć siłę i odblokować swoje serce.

0 komentarzy